2737
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه دخترشه.انتظار داری هم رده باشی؟

تازه گفتی عقده.خواستن پیش نامزدش کم نیاره.

اینا هر جوری جلو دخترشون در بیان خانواده دامادم تو همون میزان براش ارزش میزارن.اینکارو کردن دامادشون بفهمه چقد دخترشون عزیز کردست

وختی میتونی ابراز ناراحتی کنی که برا مثلا جاریت بخره برا تو نخره

گرچه من اونم نمیتونم اعتراض کنم.چه کارها که برا اون کردن و برا من نع.

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒

ببخشید استارتر ولی جوری میگی (زودی براش پسر اوردم)انگار شوهرت ولیعهده احتیاج به ی جانشین داشته فوری شمام ۳ماه بعد از عقدت پسر اوردی الان ناراحتی ازت تقدیر نشده 😒😒دخترشون عقد کرده خواستن جلو داماد کلاس بذارن احتمال ۹۹درصد از طلاهای قدیمیش بردن فروختن سرویس براش خریدن 

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼
2740
پدرشوهر من بدتره واسه پسرش چيزي نميخره ديگه چه برسه عروس و نوه همه چي واسه دختر و دامادشه خداروشك ...

اتفاقا وقت پیری و زمین گیری یاد پسراشون میوفتن.😑😑دیدم که میگم 😕

شاهکار کردی ها.نوه پسر اوردی

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
همینه پدر شوهر من عیدی طلا داد به دختر به من ۱۰تومن گذاشت دستم    

من بودم نمیگرفتم,ااه چرا همه مادیاتی شدن,شوهرامون اینجا سیب زمینی ان که چشممون به دست خانواده شوهر باشه

خدایا ممنونم که امیدم رو ناامید نکردی
2706