2737
2734

اوناییکه داشتین بگین معایبشو و محاسنشو

اصلا بدردبخور هس یا نه؟

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏

مادارین چندین ساله خیلی خوبه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت چی فک میکنی؟

میدونستی خیلی تو مخ و بی مزه ای؟نمیدونستی حالا بدون.شوفتک و خاله سوسه و زیبای خفته شدن دوتا

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2731
خدماتشم خوبه تاحالا خرابی نداشته ینی؟

اره خدماتشم خیلی خوبه.نه چند ساله کار میکنه البت مدل جدیداشو نمیدونم

2738

من یه قولو شو دارم راضیم خوبه

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
میدونستی خیلی تو مخ و بی مزه ای؟نمیدونستی حالا بدون.شوفتک و خاله سوسه و زیبای خفته شدن دوتا

ای قربون دهنت من براش گزارش زدم😈😈

من عضوتازه واردنیسم قبلاهم کاربری داشتم ولی به لطف فلش کردن گوشیم وفراموشی رمزکاربریم حسابم ازنی نی سایت پاک شده پس لطفاهی نگیدتازه وارداازاین تایپیک هاازاین حرفها...😕😕

من چهار ساله دارم راضیم خیلی خوبه جادار هم هست

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
ای قربون دهنت من براش گزارش زدم😈😈

مسخره فک کرده خیلی باحاله.منم الان میزنم

2706