2733
2734

سلام خانوما ی عزیز من اولین باره تایپیک زدم خیلی ازدست پسرم خستم خیلی اذیتم میکنه همش جیغ منو درمیاره دستام هردو درد میکنه احساس میکنم رفتارش طبیعی نیست میشه کمکم کنین داداششم خیلی اذیت میکنه یسره میزنش کم اوردم خیلی پرحرفه و همش نق میزنه از تنهایی میترسه کلا اذیتم میکنه خیلی راهنمایی لطفا

ببرش دکتر

یکمی نگاه کن به پوست لطیفم 💕 به چشای درشتم موهای نحیفم 💕 یکمی لمسم کن 💕 یکمی درکم کن 💕 من قویم بهم نگو ظعیفم💕 یکمی حسم کن💕 یه کوچولوبوسم کن💋 دخترم ناز دارم💕 یکمی لوسم کن💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببرش مشاور کودک

ما ک شرایطشو نمیدونیم

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇
2728
2740

یعنی چی چه توضیحی بدین؟؟؟مگه واقعی بوده که توضیح بدین؟حتما خواب دیده یا شایدم واسه جلب توجه داره دروغ میگه

در مورد زدن و این حرفام نباید بزارین داداشش کتکش بزنه خستم کرده معنی نداره وقتی مسئولیت وجود داشتن یه آدمو قبول کردین

بنظرم شما کتابای تربیتی و کانالای تربیتیو بخونین خیلی به کارتون میاد