2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان یه سرچ کردم برات سیسمونی کویتی توی خیابون مدرس هست اونجا برو حتما یه سر به مرکز خرید ارگ هم ...

ارگ سیسمونی نداره

خدایا چطوری به اطرافیان بفهمونم بچه داری آمادگی روحی و جسمی میخواد 😧
2740
تهران رو نمیتونم برم کرمانشاه یه ساعتی راهه نزدیکتره خواهر

فکر کردم از تهران میخوای بیای اینجا خرید😮

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
سلام جیگراااا بر تو من بچه ندارم تو خط سیسمونی نیستم😆

جیگر

عطر اصل از کجا بخرم؟

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
جیگر عطر اصل از کجا بخرم؟

من از یه مغازه میخرم 4راه نوبهاره.روبرو گل فروشیا اسم مغازه یادم نیست😂مغازه ش یه پله میخوره 

همون راستا نزدیک میدان مرکزی یه مغازه بزرگ هست همه چی داره شامپو و کرم پودر و...یبار از اونجا گرفتم خوب بود اونم.

خنگیت تا کجا واقعا.اسم تو ذهنم نمیمونه😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
من از یه مغازه میخرم 4راه نوبهاره.روبرو گل فروشیا اسم مغازه یادم نیست😂مغازه ش یه پله میخوره  ...

خودمم خنگم

مخصوصا در مورد ناحیه ۲۲ بهمن

هفت سالم اونجا زندگی کردما

ولی یاد نگرفتم خخخخ

گل فروشیا فهمیدم

مرکزیه نه

برم بگردم بعدا

خواهر خودم مصدق ادرس داده به سمت چهارراه شیروخورشید

کنار لوازم ورزشیا

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
خودمم خنگم مخصوصا در مورد ناحیه ۲۲ بهمن هفت سالم اونجا زندگی کردما ولی یاد نگرفتم خخخخ گل فروشیا ...

مرکزیه خیلی مشخصه مغازش بری حتما پیدا میکنی

اونی هم که خواهرت ادرس داده تعریفشو شنیدم منم ولی نگرفتم ازش تا حالا

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706