2733
2739
عنوان

مامان های مهربون بیاین با کمک هم بچه های خوبی تربیت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 46 پست
اخه بعد چندماه مدرسه رفتن  این برام عجیبه  خیلی هم وابسته نبود  پیش میومد شب خونه ...

یه موقعی که هردوتون سرحال هستین بشین کنارش یه داستان براش بگو : 

بگو یه جوجه کوچولو که خیلی هم نازه چند وقته دلش نمیخواد بره مدرسه به نظرت علتش چیه ؟ ( اینو من خلاصه گفتم خودت بهش یه چیزایی اضافه کن یه مرتبه سوال رو نپرس ) وقتی دخترت علتش رو گفت ازش بپرس حالا چکار کنیم جوجه کوچولو دوباره دوست داشته باشه بره مدرسه و چیزای خوب یادبگیره .. اینطوری کلی اطلاعات و راه حل دستت میاد . 

یا میتونید باهم نقاشی بکشید و همین داستان رو توی اون نقاشی بگی . امیدوارم موفق بشی و مشکلت عزیزت بدون عصبانیت و خستگی حل بشه گلم . 

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!

دختر من ده ماهشه

تمام اين ده ماه سعي كردم با توصيه هاي بينظير دكتر هلاكويي پيش برم

سي دي هاش رو هم ميتونيد از انتشارات ما و شما سفارش بدين براتون بفرستن، تو نت هست سرچ كنيد

مادر يك گل رز هستم و تو يك جزيره كوچيك زندگي ميكنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘