2733
2734
ترو خدا براش دعا کنیدددد شما باردارید😥😥😥😥😥

حتما عزیزم،، دختر. من سادات اون الان به خدا نزدیکتره ازش میخوام واسش دعا کنه 

بهشت آنجاس که آزاری نباشد،،، کسی را با کسی کاری نباشد 😒😒😒

حالا اگر ميرفت با دوستاش ميگشت چي ميشد مثلا؟!!!! خوب حتما هر كاري خواسته بكنه بجاي اينكه حاميش باشن و از دور مراقب باشن خطا نره فقط مانعش شدن!!! براي همينه كه ميگه شما منو مريض كرديد! بنظرم حتما يه روانپزشك بايد ويزيتش كنه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اگر ميرفت با دوستاش ميگشت چي ميشد مثلا؟!!!! خوب حتما هر كاري خواسته بكنه بجاي اينكه حاميش باشن ...

نمیدونم والا میگن اوضاع جامعه خیلی خرابه

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
حتما عزیزم،، دختر. من سادات اون الان به خدا نزدیکتره ازش میخوام واسش دعا کنه 

طفلی خودشم از سادات هست😥😥😥😥

ان شاالله دخترت همیشه سلامت وشا دباشه😘😘😘

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2731
نمیدونم والا میگن اوضاع جامعه خیلی خرابه

خوب اوضاع جامعه خراب درسته، ولي پدر مادر بايد از دور و نامحسوس مراقبش باشن مثلا دوستاشو بشناسن اگر باهاش از در دوستي وارد ميشدن ميتونست اجازه بدن بره در كنارش از خطراتم آگاهش كنن و بگن مراقب باشه ديگه وضع اين نميشد! حالا با مراجعه به افراد متخصص انشالله بهتر ميشه غصه نخور كه هر كسي يه جور گرفتاره و غصه داره  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خوب اوضاع جامعه خراب درسته، ولي پدر مادر بايد از دور و نامحسوس مراقبش باشن مثلا دوستاشو بشناسن اگر ب ...

ممنونم عزیزم از راهنماییتون😘😘😘

تو نوجوانی طبیعیه . منم یه دختر هفتمی دارم. گاهی رفتاراش واقعا اذیت می کنه . یادمه قبلا می گفتن جوانی از شعبات جنونه. بهتره با یه مشاور یا روانشناس صحبت کنن والبته صبر زیاد تا مشکل حل بشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
چطور میشه ازش نوبت گرفت ... شمارشو دارید ؟؟؟؟ کجا هست مطبش؟؟؟

دکتر شهرام اسلامی

آدرس: تهران، تجریش، ۵۰۰ متر پایین‌تر از میدان قدس، کوی سرای محله، پلاک ۲۱۰۴، طبقه ۲، موسسه شخصیت پردازی کودک
تلفن‌های تماس: ۲-۸۸۶۸۲۸۸۰ و ۲۲۶۸۷۸۹۸ داخلی ۴
نمابر: ۲۲۲۰۴۵۵۸

دکتر شهرام اسلامی آدرس: تهران، تجریش، ۵۰۰ متر پایین‌تر از میدان قدس، کوی سرای محله، پلاک ۲۱۰۴، طبقه ...

یه دنیا ممنونمممممم ،عزیزم😘😘😘💓💓💓

از مبلغ  ویزیتش وتایم ویزیت خبر دارید ؟؟؟

خودشون مستقیما مشاوره میدن؟؟؟ چقدر زمان میبره ؟؟؟

دکتر شهرام اسلامی آدرس: تهران، تجریش، ۵۰۰ متر پایین‌تر از میدان قدس، کوی سرای محله، پلاک ۲۱۰۴، طبقه ...

الهی از خدا هر چی میخوای بهت بده عزیزم💓💓💓💓

الهی از خدا هر چی میخوای بهت بده عزیزم💓💓💓💓

قربون دل پاكت برم. 

خودشون مشاوره ميدن ولي وقتش ديره و ويزيتشون (آخرين خبري كه دارم) گران بود. پدرشون هم ويزيت ميكنن. ما كه ميخواستيم بريم پيششون به ما پيشنهاد دادن تو كلاسهاي مرتبط شركت كنيم. خيلي مفيد بود. براي والدين و بچه ها بود.  البته بچه ما دبستاني بود. بعدش كه با ما صحبت كردند چند تا توصيه كردند درضمن با خود بچه هم بدون حضور ما صحبت كردند. 

به بچه محبت كنيد تا بدونه كه دوسش دارين تا اضطراب نداشته باشه وقتي ترس داشته باشه كه دوسش ندارن با بدرفتاري ميخواد جلب توجه كنه اگر نترسه خود بخود همراه ميشه ولي با داد و بيداد بد تر ميشه

براي كارهاي خوبش 100 بار تشويقش كنيد كارهاي بد را تا جايي كه ممكنه ناديده بگيريد يا فقط يك بار عنوان كنيد

ورزش كنه تا انرژيش تخليه شه

از تنش هاي مدرسه (رقابت هاي بي مورد) دور باشه

بعد هم گفتند اگر الان اضطرابش دور نشه بعدا از مدرسه گريزان ميشه و چيزهاي ديگه. البته اينا را راجع به ما گفتند. البته دوران بلوغ مشكلات خودش را داره كه خيلي هاش عاديه

انشاله كه مشكلت حل ميشه و با هم دوست ميشين +

قربون دل پاكت برم.  خودشون مشاوره ميدن ولي وقتش ديره و ويزيتشون (آخرين خبري كه دارم) گران بود. ...

یه دنیا ممنونم از راهنماییها ،پاسختون....و وقتی که گذاشتید💓💓💓💓💓💓💓

الهی همیشه خودتون و عزیزانتون سلامت وشا د باشی❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘

منم تو دوران نوجونی اینجر بودم.میشد ک دو هفته غذا نمیخوردم.دو هفته حموم نکردم

بعضی وقتا نامه مینوشتم براشون و قصد خودکشی پیدا میکردم.ولی مامدن دیگه میومد بوسم میکرد وگریه میکردم دیگه تنشم یکم گمتر مشد وقتی محبتم میکرد.ولی من داد نمیزدم همش تو خودم میریختم.ولی در کل سخت گیر بود و جلو بقیه تحقیرمون میکرد و سرزنش .الان ک تو این سن رسیدم دستاشو میبوسم و ناراحتم ک چرا اینقد اذیتش میکردم

.

خدا‌کند که نمیرم در آرزوی کربلا(کربلا رفته ها میدونن که چی میگم...)
منم تو دوران نوجونی اینجر بودم.میشد ک دو هفته غذا نمیخوردم.دو هفته حموم نکردم بعضی وقتا نامه مینوشت ...

عزیزممممممم ناراحت شدم برا اون روزات ...

پس شاید بخشش مربوط به دوران باو هم باشه ....

میتونم بپرسم چی تو اون دوران باعث میشد اینقدر اذیت بشی عزیزم؟؟؟؟؟

منم تو دوران نوجونی اینجر بودم.میشد ک دو هفته غذا نمیخوردم.دو هفته حموم نکردم بعضی وقتا نامه مینوشت ...

مثلا اینکه حمام نمی کردی یا غذا نمی خوردی معترض به چی بودی عزیزم؟؟؟؟

2706