2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی مامان آروین جان، دکتر یه من گفته موتیلیوم رو روزی 3 یار بدم هر 8 ساعت. اول صبح میخوره اما بیچاره تا از خواب بیدار می شه و خوش اخلاقه باید بهش دارو بدی ،یه سوال. فاصله بین خوردن موتیلیوم و رانیتیدین چقدر باید یاشه؟
الی
مطمئن باش از همون شیر و لبنیاته مشکلش. مگه خودت نمی گی تونسته بودی داروهاش رو هم قطع کنی؟ و با خوردن شیر برگشت سر خط . پس مشکل همونجاست. دوباره مجبوری داروهاش رو یه مدت بدی. بعد داروی رفلاکس رو هم نباید یه دفعه قطع کنی به مرور و خیلی کم که بچه اذیت نشه. الی توی تاپیک آلرژی بچه هایی هستن که گندم هم نمی تونن بخورن تخم مرغ هم نمی خورن شیر که تازه اول اولیشه. چکار کنیم برای سلامتی بچه هامون مجبوریم. گناه داره این طفل معصوم خودش که نمی فهمه تو باید یه جوری راه حلش رو پیدا کنی. حساسیت زدایی آخه حداقل باید یه دوره رژیم گرفته باشه که وضعیتش تثبیت شده باشه....
گل پسرت خیلی به مراقبت نیاز داره اما مطمئن باش رعایت کنی دیگه خوب میشه

لاله
راستش من موتیلیوم رو قبل از غذا همون طور که گفتم می دادم . رانیتیدین رو بعد از غذاش. رانیتین خیلی قبل و بعدش فرقی نمی کنه اما همون دوروبرای شیرو غذا باشه. شب هم قبل از خواب و بعد از آخرین وعده اش بده. آخه توی شب و خواب رفلاکس تشدید میشه.
لاله یک ماه که بدی باید تاثیرش رو توی اشنهاش و حالش ببینی .
الی
تا سه سالگی خوب میشه اگه از اول رعایت کرده باشی. مقالات جدید که تا 5 سال و دهه دوم زندگی هم زمان می گن.
رشد وزنی و قدی که تنها ملاک سلامتی نیست. خوبه خدای نکرده در آینده آسم بگیره. اگه رعایت نکنیم متاسفانه آسم و آلرژی باهم میاد سراغشون. ببخشید ولی مجبورم واقعیت هارو بگم.
مامان آروین جون الان نزدیک 1 ماهه که داره می خوره، یه کم بهتر شده اما نه خیلی. امیدوارم که همه بجه ها زود خوب شوند. فقط نمی دونم تا کی باید این دارو ها رو بخورند؟ و تا کی باید این رزیم رعایت کرد؟ من که توی بارداری هم بخاطر فشار بالا رژیم کم نمک داشتم حالا هم که اینحوری
لاله حداقل زمان درمان رفلاکس دو ماهه. انشالله که سر دوماه ببینی حالش خوب خوب شده. اما درباره آلرژی مدینه گفتی و کردی کبابم. من حرف نزنم بهتره. آخه پسر من سه سالشه و هنوز به شیر گاو حساسیت داره ای خدا... اما به چیزای دیگه خدا رو شکر خیلی بهتر شده و تقریبا اکثر چیزها ر می خوره به غیر از خفن هاش که برای آدم عادی هم خیلی خوب نیست مثل شکلات کاکائو بادنجون و ... اما بچه با بچه خیلی فرق می کنه. خیلی از بچه ها رو می بینی تا 9 ده ماهگی خوب میشن.
وای بچه ها تو رو خدا راهنماییم کنین
دیروز دخترم رو بردیم دکتر واسش سونوگرافی نوشت و عکس از فکر کنم سینه گفت یا الرژی داره یا رفلاکس معده
باباش خیلی عصبانی شد میدونین ما اصلا فکر نمیکردیم گفتیم شاید به خاطر الودگی هوای تهران باشه
در مورد رفلاکس سرچ کردم خیلی میترسم
کسی بچش رو برده سونوگرافی
اگه رفلاکسش تایید شه باید چی کار کنم
امید به خدای عزیز اینقدر استرس نداشته باش عزیزم، ایشالا که چیزی نیست. اگه رفلاکس باشه با رانیتیدین خوب می شه اگه
الرژی هم باشه حتما عاملش مشخص می شه و با یه سری پرهیز درست میشه
امیرعلی که دوباره سرفه هایه بعد از بیدار شدن از خوابش شروع شده.اینقدر سرفه میکنه که همراه باهاش عق میزنه و بالا میاره.

فکر کنم باید نکسیوم رو شروع کنم.وای خدا مرگمه اخه چه طور به یک بجه سه ساله قرصه به اون تلخی رو اب کنم و بدم؟

من هنوز موندم این چیه؟اخه بعد از فعالیت و گریه هم سرفه زیاد میکنه الرزی و رفلاکس با هم.اخه هیچ کس هنوز تشخیص نداده.

امید به خدا دختره شما چه علایمی داشت؟من که هم سونو بردم هم عکس گفتم همه چیش خوبه
2706