2737
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقد ریلکسی برو از بده

7 روز پیش رفتم 1.5 بود و منفی. 5 روز پیش آمپول پروژسترون زدم 4 تا

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
نميدونم با مامانم صحبت ميكردم يهو همه جان پر از خون شد رفتم بيمارستان گفتن جنين سقط شده

اخي عزيزم ..چقدر ناراحت كننده است..اميدوارم به زودي مامان بشي 🙏🏻🙏🏻واقعا ناراحت شدم

خداي خوبم مثل هميشه فقط اميدم به تو هست ..
از موعدت گذشته؟من دو سه روز ب پری مونده امروز بیبی زدم هاله انداخت

منم یه هفته قبل هاله انداخت

نمیدونم هستم یا نه فقط سینه درد شدید دارم

دخترم ... اتفاق قشنگ اذرم ... خوش اومدی 👶🏻❤️
2740
الان ١٨ پري هستم. چند روز بهد از تخمك گذاري بارداري معلوم ميشه

14 روز صبر کن

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
دعا كن اين ماه كه اقدام كردم باردار بشم. سقط خيلي بدِ

خدا بخواد ميشه ..من تقريبا بعد از ٣ سال باردار شدم..نگران نباش ..اگه به راحتي باردار شده باشي ،حتما حتما به زودي دوباره مادر ميشي عزيزم😍🙏🏻

خداي خوبم مثل هميشه فقط اميدم به تو هست ..
همون هاله هم يعني بارداري. مباركه عزيزم

دو سال پیش سقط داشتم  الان دو ساله هر ماه بی بی چکم منفی میشه دارو عکس رنگی هرچی بگی انجام دادم

واسه همینم باورم نمیشه حالا شنبه برم ازمایش بدم 

الان یه هفته ست که هاله افتاده دارم یاسین و سوره حجرات میخونم که خدا برام حفظش کنه

التماس دعا دارم

دخترم ... اتفاق قشنگ اذرم ... خوش اومدی 👶🏻❤️
2706