2733
2734
عنوان

اسم دختر ایرانی و با معنی میخوام..

| مشاهده متن کامل بحث + 223219 بازدید | 131 پست

شادلین قشنگه نمیدونم کجاییه 😐

نونا عم باحاله

« فاشیسم از رگ گردن به ما نزدیکتر است »            کلیشه شده است. فاشیسم منطقِ حذفِ "دیگری" است. ما همگی در زندگی روزمره فاشیست هایی کوچکیم ، مگر اینکه خلافش را اثبات کنیم.

بهار

آناهیتا

آرمیتا

ارغوان

آرام

آنیتا

کیمیا

کیانا

سارگل

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من میخوام اگه نی نی دار شدم ودخترشد اسمشو بزارم ملورین.

قشنگه

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
نمیدونم اسم های بالا رو دوست داشتم ولی الان فهمیدم ترکی ان و عربی معنی حالبی هم نداره مثلا سلین ا ...

شبيه اسم خودت يا شوهرت بزار يا مثلا اول اسم خودت باشه 

درسته الان اسم ها خيلي بي معني شدن

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
2740
ببخشید یه سوالی داشتم شما هم تنبلی تخمدان داشتید؟چندماه طول کشید باردارشدین؟؟؟. 

عزیزم  من تنبلی داشتم و حدود 10 ماه اقدام بودم. و دکتر بهم دارو داده بود برای تقویت تخمک. امپول و...  بعد 2.3 ماه که میخواستم استفاده کنم نمیشد به هر دلیلی.

و بدون استفاده ازونها در اخر  باردار شدم بدون هیچ دارویی. عزیزم فقط میتونم بگم به خود خدا توکل کن و بسپار به اون. تا اون نخواد هیییچ اتفاقی نمیفته. و بیخیال باش. بهش فکر نکن یهو میبینی باردار شدی

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
ببخشید یه سوالی داشتم شما هم تنبلی تخمدان داشتید؟چندماه طول کشید باردارشدین؟؟؟. 

اره عزیزم

یک سال و سه ماه

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
عزیزم  من تنبلی داشتم و حدود 10 ماه اقدام بودم. و دکتر بهم دارو داده بود برای تقویت تخمک. امپول ...

ممنون عزیزم😍😍😍😍😍

ماه سوم اقدامم واسه مادرشدنم یه صلوات میفرستین 😘

لیا..لارا..مخصوصا لارا خیلی قشنگه..اسم انگلیسیه..بعدا رفت خارج راحته دیگه نمیخواد عوض کنه 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706