2752
2734

سلام

من نامزدم لیسانس حقوق داره ولی هیچ علاقه ای به رشته تحصیلیش نداره

به معماری علاقه منده و منم دارم تشویقش میکنم که بره سمت علاقش و معماری بخونه و به همین دلیل هم میخوام در مورد معماری بهش یه کتاب هدیه بدم کتاب خوبی سراغ دارید بهم معرفی کنید؟

ممنون بابت وقتی که میذارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

گلم نامزدت چند سالشه.قاعدتا برا رشته دوم خوندن باید دورو ور 25 باشه .دیگه وقت آزمون و خطا نیست باید دنبال رشته ای بره که ازش پول دراره و الا تو زندگیش عقب میفته .مگه اینکه شغل دیگه داشته باشه و تحصیل صرفا براش تفریح باشه

گلم نامزدت چند سالشه.قاعدتا برا رشته دوم خوندن باید دورو ور 25 باشه .دیگه وقت آزمون و خطا نیست باید ...

۲۷

درامد شغل ازاد هم داره و میخواست دنبال شغل دولتی هم باشه ولی چون علاقه نداره من بهش پیشنهاد دادم که علاقش هم دنبال کنه

معماری از نظر بازار کار رشته خوبی هست؟

من معماری خوندم کتاب معماری ایرانی کتاب خیلی خوبیه .نویفرت.خانه نورانی 

ببخشید وقتت رو میگیرم خانمی

معماری از نظر بازار کار رشته خوبی هست؟

میشه یه خرده اطلاعات در موردش بهم بدی لطفا

من و همسرم هر دو معماری خوندیم و عضو نظام مهندسی هستیم اما از معماری پول درنیاوردیم و همسرم یه شغل دیگه داره.

البته اولها دانشجوها برا پایان نامه و ماکت و طرح معماری سفارش می دادن اما ارزش نداشت. معماری تو شهرای بزرگ درآمد داره.

همسرتون قبل از هر چیز باید اتوکد و ۳d رو خوب بلد باشن.

۲۷ درامد شغل ازاد هم داره و میخواست دنبال شغل دولتی هم باشه ولی چون علاقه نداره من بهش پیشنهاد داد ...

عزيزم من معماري خوندم

اصلا بازار كار خوبي نداره

كلي هم هزينه داره بخواد ادامه بده

جز رشته هاي گرون

2706