2752
2734

چرا دکتر سونوگرافی که رفتم ان تی انجام دادم میگه انومالی انجام نمیدم؟

مگه دستگاهشون یکی نیست؟

من این دکتر رو خیلی قبول دارم

معتبرترین سونوگرافی شهرمونه

تازه ان تی هم انجام نمیداد با هزار آشنابازی قبول کرد

خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
بله گلم دستگاهاشون فرق داره مال آنومالی پیشرفته تر هست و امکاناتش فرق داره

جدی

یعنی دستگاهش با سونو ان تی فرق داره؟

خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله گلم دستگاهاشون فرق داره مال آنومالی پیشرفته تر هست و امکاناتش فرق داره

عزیزم نی نی شمام دختره؟

اسمش رو انتخاب کردی؟

2731

بله فرق میکنه اگر فرق نداشته باشه اصلا آنومالی درست نیست نتیجه اش ت فقط هزینه اش را ازتون گرفتند 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
بله دستگاهشون فرق داره بری دقت کن خودت متوجه میشی کال آنومالی صفحه کلید اینا هم داشت علاوه بر چیزا ...

ببخشید شما چند شد هزینه انومالی

بعد جنسیت همونی بود که تو ان تی گفت؟

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
من تبریزم آنومالی شد ۲۰۰ تو ان تی به من جنسیت نگفتن گفتن مشخص نیست!!!

ممنون انشالله سلامت زایمان کنی

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️