2752
2734
عنوان

بهترین خبری که دوست دارید همین الان بشنوید چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 84 پست

تا تولد حضرت ابوالفضل و امام حسین یه پول گنده دستمون برسه و اینکه زمینمون فروش بره ... هر کی یک ساله اشک منو در اورده زندگی رو برای منو همسرم جهنم کرده خدا تنبیه اش کنه همین الان چون کاری از دستم بذ نمیاد نه میتونم جواب بدم نه هیچی واگذارش کردم به خدا

یه دستگاه آپارتمان یا یه واحد؟😕 

منم دوست دارم همین الان تلفن خونمون زنگ بخوره و بهم خبر بدن عمه ام شفا گرفته😢

دومیش خبر ازدواج خواهر عزیزم

سومیش هم کار پیدا کردن داداشم.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پول هنگفت از یه طریقی خدا بهم برسونه که بهش باهاش خونه بخرم و توی خونه دشمنم زندگی نکنم

نفسسسسسس من

بقران اینم خواسته و زندگی منه😢😢😢 برا منم دعا کن از این خونه بزیم سرپناه امنی داشته باشیم فقط واسه خودمون😃

یعنی میشه پروردگارا😃

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
خيلي ممنون عزيزمممم.  بيماري زياد دارم ولي يكيش داره از پا درم مياره چون هيچ درموني نداره و هم ...

خداکنه هرچه زودتر خوب و سلامت بشی

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
2731

الهي آمين براي همه دوستان

همسرم بره سر كار

خونه بتونيم بخريم ازآوارگي در بيايم

خودم مشكلم حل بشه

بتونم مسيرمو ادامه بدم و شغلي كه دوست دارم و به دست بيارم

(فكر كنم نيازمند تر از همه منم)😭

اي خدا كي از آوارگي و در به دري در ميام

خدايا به اميد تو 🙌🏻
بهترین خبر این که شوهرم استخدام شده

الان رفته فرم پر کنه دعا کنید قبولش کنن. وای یعنی میشه😍

میشه واس مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی😞یعنی میشه منم یه روز تیکر بارداریمو بزنم😍

دلم میخواد خبرظهوراقاامام زمان عج روبشنوم 

چون باظهوراقاعج انشاله همه مشکلات وگرفتاری هاوجنگ ها وبی عدالتی ومریضی هاتموم میشه 

اللهم عجل لولیک الفرج

برای سلامتی دخترم دعاکنید
خيلي ممنون عزيزمممم.  بيماري زياد دارم ولي يكيش داره از پا درم مياره چون هيچ درموني نداره و هم ...

وااای..خیلی ناراحت شدم😳😳😔😔😔

ایشالله خدا هرچه زودتر همه ی مریضا رو شفا بده..اولم شما رو..ایشالله بهتر میشی خانومی

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
نفسسسسسس من بقران اینم خواسته و زندگی منه😢😢😢 برا منم دعا کن از این خونه بزیم سرپناه امنی داشته ب ...

من برای تو دعا میکنم

شما هم برای من...

زیر منت ددست هم بودن سخته....چه برسه دشمن

اصلا این خونه پر از انرژی منفیه

خدایاااااااااااااااااااااااااااااااا

خدایا....فقط تو پشت من باش. کس دیگه ای را ندارم
وااای..خیلی ناراحت شدم😳😳😔😔😔 ایشالله خدا هرچه زودتر همه ی مریضا رو شفا بده..اولم شما رو..ایشالل ...

قربانت عزيزم... دعام كن...

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
الان رفته فرم پر کنه دعا کنید قبولش کنن. وای یعنی میشه😍

ایشالا به حق پنج تن قبول میشه شوهر منم اسفند فرم پر کرده مدارک داده هنوز خبری نیس مجبوره از بیکاری واسه یه شرکتی با حقوق قانون کار، کار بکنه

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊