2733
2734
عنوان

مضخرفترین ارایشی که داشتین کی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 41 پست
عروسی دختر عمم کلاس پنجم بودم وحشتناک تب خال زده بودم  یه ارایش مضخرفم دختر عموم رو صورتم پیاده ...

اگه مژه مصنوعی داشتی پرواز میکردی من یه بار توماشین بودم ارایش داشتم عقدبرادرشوهرم بود هرچقدر گفتم پنجره هاروبدین پاییت ندادن مژه هام داشتن بادم میزدن

توتازنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی ،تومسئول گلتی **شازده کوچولو**
عروسی دختر عمم کلاس پنجم بودم وحشتناک تب خال زده بودم  یه ارایش مضخرفم دختر عموم رو صورتم پیاده ...

ولی خیلی خنده داربوده ها اخه ارایش دخترخاله ها دخترعموها یه چیزدیگست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که هر مراسم مهمی بوده تبخال گوشه لبم بوده بی تردید

من تابحال تبخال نزدم ولی توبلوغ جوش زدم اتدازه هندونه خداروشکررفتن جاشونم نموند

عروسیع برادرم خیلی افتضاح بودم از آریشگاه اومدن یه راست رفتم حموم 100 تومنم ازم گرفت بشعور تازه تو آریشگاه کلی دعوامون شد 

امام خداروشکر تا رسیدن عروس داماددخودمون به یه اریشگاه دیگه رسوندم صورتمو اریش کرد ولی وقت نشد موهامو درست کنه همینجور باز گذاشتمشون 😢

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍
2731

روز عروسی داییم خیییییلی بد شده بودم ولی خداروشکر برای عقدم خیلی ناز بودم دستش درد نکنه ارایشگره

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
ولی خیلی خنده داربوده ها اخه ارایش دخترخاله ها دخترعموها یه چیزدیگست

ای خدا بکشتشون چهارتامون رژ قرمز اتشی و صورت سفید سفید سفید با رمیل که نه تنها دور چشممونو.سیاه کرده بود مثل احمقا تو ابرو هامون رمیل کشیدیم یعنی یه وضعی بودااا

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

عروسی خواهر زاده همسرم,آرایشگران خواهر شوهرم بود,یعنی هیچ عکسی نزاشتم بمونه,داغون شده بودم.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
ای خدا بکشتشون چهارتامون رژ قرمز اتشی و صورت سفید سفید سفید با رمیل که نه تنها دور چشممونو.سیاه کرده ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط اومدم بگم اون مردی که ۵ صبح میاد تو تاپیک آرایش زنونه واقعا زن زندگیه 😐

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 

آرایشم تو عروسیه برادرم افتضاح بود کلللی گشته بودم خیر سرم اینو پیدا کرده بودم از شانس من با عروسی که قبل از من وقت داشت دعواش شده بود همینطور که منو آرایش میکرد زیر لب به اون فحش میداد فکر کنین چه گندی از آب درومد  

من کاربر قدیمی ام. دوباره باردار شدم هوس نی نی سایت کردم:))
روز عروسي خودم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 شوهرم هم كه سخت پسند  ديگه اصلا نگاهم نكرد 😭😭😭😭😭😭😭 ...

واقعا وای😣😣😣😣😣😥😥😥