2752
2734
عنوان

آندومتریوز و عمل با دکتر خزعلی

| مشاهده متن کامل بحث + 43278 بازدید | 640 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سیندلار عزیزم من دیشب با تاپیکت اشنا بشم فقط دعات کردم چون حس میکنم واقعا دلسوزانه جواب همه رو میدی

من دخواست میدم لطفا تو.گروهتون ادم کنید ممنون

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏

سلام به همه دوستان. منم مثل شما آندومتریوزیم و سالهاست درگیرم. یه بارم با دکتر خزعلی اسکایپی صحبت کردم و بهم ویزان رو پیشنهاد کرد. حدود یک سال خوردم و عاااالی جواب داد اما سینه م پر از کیست شد و یه توده مشکوک که دارم پیگیری میکنم. سیندرلام عزیز ازت میخوام منم عضو کنی

سلام دوباره. سیندرلام جان من الان تازه پستهای قبلی رو‌کامل خوندم. وضعیت من خیلی شبیه به شماست. منم مریض دکتر کارگرم و روده هام درگیره. واقعا خوشحال شدم از اینکه با همون یه جنین باردار شدی. شک نکن که خدا حواسش به دل مهربونت بوده که همون یکی یه دونه رو تو دلت کاشته. نمیدونم الان تو چه وضعیتی هستی. بچه ت به دنیا اومده یا نه اما با همه وجودم برای خودت و نی نی نازنینت دعا میکنم. اینکه با وجودیکه دیگه کارت با این تاپیک تموم شده و به نتیجه رسیدی هنوز سر میزنی و جواب میدی خبر از دل پرمهرت میده. بهترینها رو برات آرزو میکنم. در پناه خدا ... 

سلام دوباره. سیندرلام جان من الان تازه پستهای قبلی رو‌کامل خوندم. وضعیت من خیلی شبیه به شماست. منم م ...

سلام مهربون

مرسی از جملات آرامش بخشت

انشاالله شما هم از درمانت بهترین نتیجه رو بگیری و به خواسته دلت برسی

من زایمان کردم پسرم 5ماهشه، انشاالله مامان شدن قسمت تک تک منتظرا بشه

2706