2737
2734
عنوان

ازمايش ذخيره تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 64 پست
ذخيره تخمكام هفتونيم بود ولي فكر كنم اف اس اچم نرمال بود

خب دکتر چی گفت عدد ذخیرت خوبه! من اف اس اچ روز جهت پریودی دادم 8 بود شما نمیدونی اف اس اچت چند بود هنوز دکتر جواب رو ندیده بعد ماه رمضان میرم یزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دکتر چی گفت عدد ذخیرت خوبه! من اف اس اچ روز جهت پریودی دادم 8 بود شما نمیدونی اف اس اچت چند بود ه ...

اره من ذخيره تخمكم زياد بالا نبود ولي رنج ازمايشگاهم نرمالش جهار تا شش بود من هفتونيم بودم.....اصلا نمدونم اف اسم چند بوده.....من فقط با دارو پريود ميشدم كه دكترم گف تخمدان پلي كيستكي

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

منم روز سه بريودي رفتم ازمايش دادم يكعالم همش فقط ميدونم نرمال بود پرولاكتينم نرمال بود....فقط گير همين ذخيره تخمكم بودم

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731
اره من ذخيره تخمكم زياد بالا نبود ولي رنج ازمايشگاهم نرمالش جهار تا شش بود من هفتونيم بودم.....اصلا ...

آهان،چند ساله اقدامی عزیزم!من 15 سال نازایی و دوبار سقط،ازمایشای سقط رو دادم مشکل ایمنی انعقادی دارم 

آهان،چند ساله اقدامی عزیزم!من 15 سال نازایی و دوبار سقط،ازمایشای سقط رو دادم مشکل ایمنی انعقادی دارم ...

من يكساله اقدامم....باز العيشكر عزيزم مشكلتو پيدا كردي با اين دكتراي نفهم.....انشالله انشالله بعد از ماه رمضان بري و دلت شاد بشه ومامان بشي.....چند سالته؟؟؟

منم روز سه بريودي رفتم ازمايش دادم يكعالم همش فقط ميدونم نرمال بود پرولاكتينم نرمال بود....فقط گير ه ...

انشأالله جوابت مثبث شه دلت شادشه،کجا انتقال دادی!چقد هزینه شد!چ سخته این روزا!خودمم تا چند ماه دیگه تو این دوران قرار میگیرم میدونم سخته،چند تا تخمک داشتی چند تا جنین شد!ببخش سوال زیاد پرسیدم گلم 

انشأالله جوابت مثبث شه دلت شادشه،کجا انتقال دادی!چقد هزینه شد!چ سخته این روزا!خودمم تا چند ماه دیگه ...

قوربونت عزيزم ....برعكس دختر با روحيه هستي به همه روحيه و اميد ميدي.....از ازين اخلاقت خيلي خوشم امد.....انشالله اين دفه با روحيه ميري و مامان ميشي.....😍😍😍😍😍

2740
انشأالله جوابت مثبث شه دلت شادشه،کجا انتقال دادی!چقد هزینه شد!چ سخته این روزا!خودمم تا چند ماه دیگه ...

من مشهدم عزيزم من مرمز ناباوري ميلاد رفتم چون دولتيه فكر نكنم يك تومان شده باشد ولي داروهام خيلي گران بود هر دفعه جهارصد يا پانصد ميشد.....ازم ١٥تا تخمك گرفتن هفتا جنين شدن كه اين دفه سه تا شو انتقال دادن....سه بلاست بودن .همسرم سالمه

من يكساله اقدامم....باز العيشكر عزيزم مشكلتو پيدا كردي با اين دكتراي نفهم.....انشالله انشالله بعد از ...

من 35 سالمه گلم،اره دکترا خیلی در حقم نامردی کردن دیر مشکلم پیدا شده چند ساله میخوام ای وی اف کنم ک هر بار خواستم برم حامله شدم و بعدش سقط،چی بگم باورت میشه تازه خودم رفتم این ازمایشا رو دادم ک معلوم شده این مشکل رو دارم حالا ببرم ببینم دکترا چی میگن چ راه هایی ک بیخود رفتم تو این مدت ها

من 35 سالمه گلم،اره دکترا خیلی در حقم نامردی کردن دیر مشکلم پیدا شده چند ساله میخوام ای وی اف کنم ک ...

بهت حق ميدم عزيزم فقط الكي وقتا رو تلف مكنن....انشالله اين دفه باردار ميشي و برات ميمونه بحق همين روز و شباي عزيز.....توكلمون بايد به خدا باشد.....فقط از سقطت فهميدي كه اين مشكلو داري؟؟؟؟

من مشهدم عزيزم من مرمز ناباوري ميلاد رفتم چون دولتيه فكر نكنم يك تومان شده باشد ولي داروهام خيلي گرا ...

چقد خوب شد هزینه،بیمارستان مادر یزد پرسیدم گفت 5 تا 5 و نیم دیگه با دارو ک فک کنم خیلی زیاد شه،من چند سال پیش اونجا لاپارا شدم پرونده دارم،چند سالته عزیزم،خب یک ساله اقدامی زیاد نیست،چهار تا جنین هم داری هنوز،انشأالله همین سری جواب بگیری و دلت شاد شاد شه و من بیام تو گروه جیغ و هورا راه بندازم😆😆😆😆😆

چقد خوب شد هزینه،بیمارستان مادر یزد پرسیدم گفت 5 تا 5 و نیم دیگه با دارو ک فک کنم خیلی زیاد شه،من چن ...

جاااااااانم مررررررسي عزيزم😍😍😍😍😍😍😍اره خودمون هم تعجب كرديم با اين هزينه كم😁😁😁😁😁....من سي و دو سالمه.....شما كدوم شهرين؟؟؟؟

بهت حق ميدم عزيزم فقط الكي وقتا رو تلف مكنن....انشالله اين دفه باردار ميشي و برات ميمونه بحق همين رو ...

اره فقط از سقط فهمیدم،ایمنی و انعقادی مشکل دارم،خاک تو سر دکترا ک قبلش این ازمایشا رو از اول از آدم نمیگیرن حتی بعد سقط اولمم نگرفتن وقتی می گفتن حالا ک حامله شدی پس میشی بیا ک باز دارو و درمان،این اطلاعات رو هم لز بچه های نی نی سایت گرفتم یعنی خوندم اونایی ک سقط مکرر داشتن این ازمایشا رو دادن و معلوم شده مشکلشون،یکی بود گفته بود فقط نازایی داشته حتی سقط نداشته دکتر براش نوشته و معاوم شده این مشکل رو داره،راستی داروها بعد انتقالت چیه عزیزم!

2706