2733
2734
عنوان

ایا تنها سینه درد نشانه بارداری است؟

| مشاهده متن کامل بحث + 113766 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلههههههه ممکنه من ماه سوم اقدام بودم قبل پری سینه هام درد میگرفت اما اینبار فرق داشت و بیشتر نوکش بود  جوری که فکر میکردم زخم شده  اما چیزی نبود احتمالا بارداری عزیزم 

2728
2740
ما سه ماه همش با برنامه اقدام داشتيم نميشد ماه چهارم به مسافرت و اينجور و أونور گذشت و اقدام جدى اصل ...

منم مث شما این ماه ، ماه چهارم اقدامم که به مسافرت اینا گذشت ولی هنوز پریود نشدم ، دوره هام قبلا ۲۷ روزه بودن ماه قبل ۳۱ روز طول کشید ولی این ماه نمیدونم باز ۳۱ روز میخواد طول بکشه یا نه فعلا منتظرم ۳ روز دیگه میشه ۳۱ روزه

امان از این انتظار ولی من پری شدم 😣 انقد گریه گردم

انشاالله خیره ناراحت نباشید، من زیاد گریه کردم ماه های پیش، دیگه الان بیخیال شدم، هر چی قسمته، دیگه همه چیز دست ما نیست، من الان روی زمین نشستم، سرد بود، دل درد وحشتناکی گرفتم

سلام خانوما من علاوه براینکه دو سه روزه زیر شکمم یه طرفش درد میکنه نوک سینه هامم مثل چند روز مونده ب پریودم درد میکنه الان 8روزه تو اقدامم امروز نوک سینه هام خیلی درد میکنن ممکنه باردار بشم

2706