2737
2734
😐ناموسن؟؟

ن باو😐

من همونیم ک این آخریا صدای خنده ی بچه ها آزارم میداد همونی ک اگ یه مادر رو میدید بچه بغلشه عصبی میشد همونیم ک تو چشای شوهرم نگاه میکردم ک ببینم شوهرم با دیدن بچه های بقیه چه حسی بهش دست میده  ک جنگ و جدال راه بندازم بگم منو طلاق بده برو زنی بگیر ک برات بچه بیاره  من همونیم ک این آخری ها دیگه برای بچه اشک نمیریختم همونی ک دیگه دعا نمیکرد برای مادر شدنش همونی ک فکر نمیکرد  یه روزی مادر بشه و خدای من همونیه ک سورپرایزم کرد تو عید ۹۷ بهم عیدی داد باردار شدم و پیشاپیش برام کادوی تولد فرستاده من متولد ۹ آذرم و فرشته ی کوچولوی من ۱۰ آذر مگه میشه بهتر از این من ب دستهای خدا خیره شدم معجزه شد همین نا امید نشین 😊😊😊😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کسی از کرم کشاله ی ران سروینا استفاده کرده که راضی باشه ؟

با نوره یا همون واجبی رنگش یه مقداری بهتر میشه.

این معضل (درست نوشتم?) خیلی خانوماس.

این فیلمای بوقق هستن که خانوماشون سفیدن وگرنه اکثر خانوما این مشکل رو دارن

به نظرم همین که تمیز و خوش بو باشه کافیه.

منم یه مدت دغدغم بود.ولی تحقیق کردم هم خیلی چیزارو استفاده کردم.

بی فایده بوده..باهاش کنار اومدم.

فقط الان نوره استفاده میکنم به جا اپیلیدی.زیر بغلم سفید شده

2738
ژل سروينا رو من براي صورت و آرنج استفاده كردم محشر بود مخصوص اون قسمت هم جدا داره ولي قبلش به دكتر ...

ژل سروینا برا روشن و سفیدی صورت منظورته

وزن اولیه=74/500  70/500   ۶۷/400  ۶۸/600  
اوهم خيلي خوبه سر وينا سه مدل داره صورت ، بدن ، و اون ناحيه  صورت رو اشتباه نوشتم كه استفاده ك ...

چند وقت از سروینا استفاده کردید که جواب داد ؟

برای کشاله ی ران هم استفاده کردید ؟

ژل سروينا رو من براي آرنج و زانو استفاده كردم محشر بود مخصوص اون قسمت هم جدا داره ولي بايد مداوم و م ...

بعده چند وقت استفاده نتایج اولیه اش مشخص میشه ؟اگه خوبه بنظر شما که من برای مصرف مداوم تهیه اش کنم ،فقط نمیدونم برای کشاله ی ران هم جواب میده یا نه

نوره بهتره پس ؟ژیلت خودش یکی از دلایل تیرگیه

اره ژیلت.البته واسه همه نه.

چون مو میمونه و نصفه از بین میره.

اگه میتونی لیزر من ولی اگه نمیتونی نوره بهترین گزینه س.

2706