2733
2734
عنوان

مشکلاتی که به هیچکس نمیتونیم بگیم رو اینجا بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 368872 بازدید | 4567 پست
باور دارم که  رزق و روزی ندارم  (نمیخوام بگم بد قدم چون بد قدم نیستم اما هیچ خیری هم ندار ...

هرچیزی که بهش باور داشته باشی همون درسته😕 ی مدت باور کن ادم خوش یمنی هستی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
این عکس اگه دوست داری بردار از پروفایت دختره قیافش ی جوریه

من دوسش دارم

"مرد من" زن نیستم اگر زنانه پای عشقت نایستم...من از قبیله"زلیخا" امده ام انقدر "عشقت" را جار میزنم تا"خدا"برایم کف بزند😍😍😍😍😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکساله جلوگیری نکردم باردار نمیشم دوبارم سقط کردم ولی به کسی نگفتم همه هم ازمون میپرسن مگه نمیخای ...

توکلت به اون بالایی باشه عزیزم

عشق فقط عشق علی رهبر فقط سید علی❤️.                  اللهم عجل لولیک الفرج(الهی آمین).     تا پای جون مواظب امانت مادرم زهرا (س) هستم❤️❤️.                  السلام علی الحسین❤️ و علی علی بن الحسین❤️وعلی اولاد الحسین ❤️وعلی اصحاب الحسین❤️وعلی عباس الحسین❤️برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) 5صلوات بفرستید خیلی سپاس گذارم ازتون🙏🌷🌷
2728
من یکساله جلوگیری نکردم باردار نمیشم دوبارم سقط کردم ولی به کسی نگفتم همه هم ازمون میپرسن مگه نمیخای ...

خوب خداروشکر که حامله میشی

از این به بعد تحت نظر دکتر اقدام کن 

2738

با دوتا بچه کوچیک  تو شهر غریب خسته شدم

دلم مامان بابامو میخواد

دلم استراحت میخواد

دلم خواب میخواد

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
به خودم كه نميتونم دروغ بگم

چرا؟

اتفاقا به خودت تلقین کن که خوشگلی هیچکس زشت نیست هییییچکس 

بعد از کجا فهمیدی مزخرفی؟😐😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

دلم بچه ی دوم میخواد .بچه ی اولم رو با هزار تا عمل جور واجور و بدبختی و مصیبت و استراحت مطلق و بارداری پر خطر گیرم اومد .میترسم بزارم گیرم بیاد دوباره سقط کنم و از دستش بدم و از طرفی نزارم گیرم بیاد و تو حسرتش بمونم 😭😭

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞