2737
2734
عنوان

هزینه آزمایش کاریوتایپ و آزمایش های سقط مکرر؟!😢

| مشاهده متن کامل بحث + 26428 بازدید | 163 پست
سلام. وقت بخیر متاسفانه من به علت ابتلای خودم به کرونا نتونستم مدتی فعالیت کنم و پاسخگو باشم اگر ه ...

سلام.. ماهم مریض شدیم اقای دکتر نمیدونم کروناس یا نه.. حتمن میتونید کمکم کنید.. من منتظر پاسختون بودم... میشه جواب ازمایشامو بفرستم نظرتونو بگید؟ 

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
سلام. وقت بخیر متاسفانه من به علت ابتلای خودم به کرونا نتونستم مدتی فعالیت کنم و پاسخگو باشم اگر ه ...

سلام

مشاور ژنتیک بهم گفتن نیاز به هیچ ازمایشی نیس چون قلب تشکیل نشده و زیر سه تا سقط ازمایش نمیخواد.اما خودم اصرار کردم برام کاریوتایپ و یه سری ازمایش ایمنی و انعقادی نوشتن ک چن روزی هس انجام دادم اما نمیدونم کامل بودن یا نه‌‌

شما ازمایشی رو واجب نمیدونید ک ببینم برام نوشتن یانه؟

ممنون از پاسخگوییتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. وقت بخیر من نمیدونم شما کدوم شهر هستید و وضعیت ارائه خدمات پزشکی در اطراف شما چطور هست ولی با ...

سلام اقای دکتر خسته نباشین میدونم تایپک واسه پارساله اما خوب امیدوارم که ببینین و جواب بدین 

بنده خانوم۲۱ساله ای هستم که سابقه دوبار بارداری دارم اولی که خارج رحم بود وبا لاپاروسکوپی وبرداشتن یه لوله خاتمه پیدا کرد سه ماه بعد مجدد باردار شدم وتا پنج ماه همه چی عالی بودوتو سونو انومالی متوجه مشکل قلبی جابه جایی عروق بزرگش شدم وسقط درمانی انجام شد الان دکتر برام ازمایش ژنتیک  نوشته دقیقا میخواستم بدونم الان باید چه ازمایشی یدم 

نسبت فامیلی داریم

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
2731
2738
من آزپایشهای انعقادی رو انتقال خون تهران انجام دادم نمیدونم اینایی که شما گفتید انجام میدن یا نه...و ...

عزیزم آزمایش های انعقادی رو میتونی عکسش رو برام بذاری منم میخوام کامل بدم ....دکتر برام ننوشته خودم می‌خوام بدم

سلام به همگی منم دیروز انجام دادم نفری یک تومن می شد ولی از تامین اجتماعی رفتیم تاییدیه گرفتیم 300 کم شد بقیه رو بیمه تکمیلیم تقبل کرد کلا صفر شدم ولی 40 روز گفتن طول میکشه تا آماده بشه 

سلام. وقت بخیر بهر حال تنها درمانها، انوکساپارین و آسپیرین هستند و بعضا ممکنه اسید فولیک و ویتامینه ...

سلام آقای دکتر 

ببخشید من یه سوال داشتم .من دو بارداری پوچ داشتم به فاصله شش ماه .نسبت من و همسرم دخترخاله و پسرخاله .ولی اصلا در فامیل سابقه بارداری پوچ نداشتیم . تحرک و کیفیت اسپرم همسرم حوب نیست .تحرک گرید a ۲۰ درصد است و اسپرم نرمال ۴۰ درصد و غیرنرمال ۶۰ درصد . امکان دارد دلیل بارداری پوچ از آن باشد یا باید همه آزمایش ها را مثل کاریوتایپ و غیره را انجام دهیم .آیا امکان بارداری موفق برای ما هست ؟؟

ممنون میشم راهنمایی ام کنید

سلام آقای دکتر. من دوساله که اقدام به بارداری کردم و توی این دوسال دو بار سقط داشتم یکی توی ۶ هفته و دومی در ۹ هفته ایست قلبی کرده بوده ولی من در ۱۲هفتگی متوجه شدم و سقط کردم.برای بارداری هم در طی این مدت خودم برای تحریک تخمک گذاری لتروزل مصرف میکردم و شوهرمم به خاطر موفولوژی پایین و دی اف آی بالای اسپرم تحت نظر دکتر اورولوژی دارو مصرف میکردن. در سقط دومم جنینو دادیم پاتولوژی و نزدیک ۳ تومنم هزینه ش شد ودکتر زنانم مارو فرستاد پیش دکتر پریناتولوژی و اون دکتر برای ما تجویز کرد که بریم پیش مشاور ژنتیک چون توی پاتولوژی زده جنین سندروم شینزل گیندیون داشته! من پیش دکتر امونولوژی هم رفتم ولی ایشون حرفی از مشاور ژنتیک رفتن به ما نزدن و فقط برام ویتامین دی وفولیک اسیدو آ اس آ و نیزوپرد۵ برای دوماه قبل از ایدام تجویز کردن وگفتن باردار شدم برم پیششون.دکتر خیلی معروفی ام هستن. خلاصه آقای دکتر من خسته شدم از بس دوساله دکترای متفاوت رفتم. حالا به نظرتون این آزمایش ژنتیک برای من و همسرم لازمه که بریم؟؟ درضمن من و شوهرم فامیل نیستیم. وسوال بعدی اینکه ممکنه این سندروم به دلیل مشکل اسپرم شوهرم باشه؟؟ ممنون میشم جوابمو بدین و مارو از سردرگمی در بیارین🌹