2733
2739

شايد بزرگ كنه ولي شكل و مدل سينه هاتو زشت ميكنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا؟؟؟؟

دوستم انجام داده بود 

گفت قبلا سينه هام گرد بود الان به سمت پايين كشيده شده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
دوستم انجام داده بود  گفت قبلا سينه هام گرد بود الان كشيده شده و به سمت پايين كشيده شده

عه چ بد،من میخواستم اتجام بدم سینه هام.خیلی کوچیکه😖😥😥😥😭😭😭😭😭

خدایا هرگز کسی را به چیزی که قسمتش نیس عادت نده...
2740
عه چ بد،من میخواستم اتجام بدم سینه هام.خیلی کوچیکه😖😥😥😥😭😭😭😭😭

نميدونم براي همه اينجوريه يا نه

دوست من كه راضي نبود 

مرسی عزیزم

خواهش ميكنم گلم

ورزش موثره، از مربی بپرس

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ