2733
2734

چیه بابا هر روز ی چی مد میشه همه ی شکل میشن ایششششش 

خب دختر جان پول اونو میدادی ریمل لانکوم میگرفتی عینهو مژهای کاشت میشد

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731
خوبه ریملش ؟چنده ؟

خوبیش که عالیه محصولاتش 

من عروسم همیشه میگیره نمیدونم چنده سوال نمیکنم 

اما پنککشو گرفتم یبار ۱۰۰ بود فکر کنم همین قیمتاس

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
وای 😔 یعنی چقد زمان میبره

با روغناي خوب و اصل تقويت كني زودتر از موعد درمياد، با روغن زيتون با نارگيل يا هر روغن ديگه اي كه خوب باشه،  وقتي ام دراومد تقويتش رو بازم ادامه بده، كه قوي بشن

چیه بابا هر روز ی چی مد میشه همه ی شکل میشن ایششششش  خب دختر جان پول اونو میدادی ریمل لانکوم م ...

لانكوم عاليه، چشم من خيلي حساسه، فقط لانكوم كه گياهي استفاده ميكنم، من ٨٨ ميخرم

سرعت رشد مژه خیلییی خیلییی کمه اصلا با مژه همچین کاری نکنین من حتی جرات ندارم ریمل بزنم

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
چقد طول کشید؟

یادم نیست دو سال پیش این کارو کردم ولی یهو که در نمیاد ماه به ماه یذره بیشتر میشد ولی انقدر تقویت کردم  آرایش کمتر میکردم ،ماساژ بده با او روغن ها بریز تو یه ریمل تموم شده بزن به مژه هات 

🤍
2706