2737
2739
مرسى نازلین عزیزم،
بچه ها بیادیید بگید من اسم دخترمو چى بذارم؟
گلشیفته خیلى به فامیلیش میاد،ولى با این کارایى که گل-ش-یفته ف-راها-نى کرد،این اسم رو هم نمیشه گذاشت،
مریلا رو هم دوست دارم،
کمک کنید بچه ها خواهشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
آریا
هلیا

آریا
آرشیدا

آریا
آریانا- آریاناز
آریا
آدریانا

آریا
پریا

چند تا اسم دیگه هم بود که الان یادم نیست
سعی نکن متفاوت باشی، همیشه فقط سعی کن خوب باشی. این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست
زهرا جان از نظر خودم البته بالاخره دو تا اسم خوشگل پیدا کردم که ریشه پارسى داره و همینطور بریتانیایى و اسکاتلندى و در حال حاضر هم تو کشورهاى انگلیسى زبان خیلى مورد استفاده است و طرفدار داره گلم

آرتینا = به معنى پاک و مقدس

آرتیا = به معنى قدیسه

که من خودم شخصاً آرتینا رو بیشتر دوست دارم حالا دیگه مامان گل شما باید انتخاب کنى عزیزم
یادمان باشد ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم! نه اینکه دو زندگی معمولی را خراب کنیم.!!!
سلام دوستاى گلم،
ممنون از نظرات و راهنمایىهاییتون،
تمام اسامیى که پیشنهاد کردید رو با همسرم درمیان میذارم،
نازلین جون ممنون از زحماتت بانوو،خیلى قشنگن،با باباى بچه مشورت مىکنم در موردش،منم آرتینا رو پسندیدم،اما از همه اسمها خوشکلتر اسم آدریان کوچولوئه...!
سلام زهرا جونم،خواهش میکنم خانم گل خوشحالم که خوشت اومده
ایشاالله که همسر محترمت هم بپسنده عزیزم،آدریان کوچولو من هم خیلى ازت تشکر میکنه و ممنونه ایشاالله که شاد و سلامت باشى،حتماً منو در جریان بزار دوستت داریم و روى ماه آریا عزیز رو هم میبوسیم مراقب خودت و نى نى تو راهى هم باش
یادمان باشد ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم! نه اینکه دو زندگی معمولی را خراب کنیم.!!!