2733
2734
عنوان

ظهور حضرت مهدی«غیبت کبری»

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 75 پست

دوست که داریم ولی مطمءن به حاشیه کشیده میشه و در نهایت پاک میشه اینجا برای این مدل تاپیکها جا نیست در حد خانواده شوهر. کتک کاری. امروز شکمم شل. فردا شکمم سفت شد هست 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاً اعتقاد نداری؟متاسفم که اینو میشنوم😔

اشکال نداره 

امیدوارم مطالبی که میزارم باعث بشه حقانیت حضرت متوجه بشند

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
2731
دوست که داریم ولی مطمءن به حاشیه کشیده میشه و در نهایت پاک میشه اینجا برای این مدل تاپیکها جا نیست د ...

اگه رعایت بشه.. ان شاالله نتایج خوبی میبینیم 

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
مرسي لطف میکنید چرا باید حمله بشه؟بهترین موضوع رو انتخاب کردید 

من ففط وظیفم انجام میدم 

قبلا نتیجه خوبی ندیدم.. بخاطر همین شک داشتم 

بلهههههه بذارین 😆😇

ممنون🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
امیدوارم ولی اینجا اصلا محیط خوبی نیست 

من فکر میکنم بهترین جاست

یک خانوم و مادر 

میتونه معنویت وارد زندگی کنه.. 

خيلي عالي بايد همه جا حرفي از اين بابت زده بشه تا فراموشي نگيريم پدر مهربانمون در غيبت هستن و براي ظهورشون دعا كنيم هيچ وقت نبايد به خاطر حاشيه سازي ها كنار بشينيم مردم الان براي هر چيزي حاشيه سازي ميكنن مهم اينه كه ماها در اوج اين حاشيه ها عقب نشيني نكنيم

براي حال خوب همديگه دعا كنيم 💚💚💚
بلهههههه بذارین 😆😇 ممنون🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

بلههههه 😂😂😂😂

استارتر عزیز من خیلی دوس دارم درباره غیبت اقا و ظهورشون بیشتر بدونم میشه بیشتر توضیح بدی برای من 😊😊😊😊🤗🤗🤗🤗

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
بلههههه 😂😂😂😂

😂

تاپیک جدا میزنین یا همین جا مطالبو میذارین؟😇🙏

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه