2737
2739

سلام دوستان

من طبق پریودی الان۳۸ هفتمه ولی طبق سونو ۳۷ هفته اکثرا میگن سونو یک هفته جلوتر میزنه ولی برای من یک هفته عقب است

حالا میترسم خدایی نکرده چیزی باشه توسونو همه چی نرمال است از وقتی این هفته ها رو شنیدم یکم استرسی شدم به تظر شما دلیلش چی میتونه باشه!؟

‏دلخوریهای ریز ریز‏ ، بی مهری های بزرگ ‌میاره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هفته های اخر خیلی بده برا من طبق تاریخ پری زده ۳۸ هفته ولی سونو زده هفته ی ۳۶ ۳۷ کلا قاطی کردم چند هفتم ولی وزنش در محدوده ی همون ۳۸ هفتس دکترم که چیزی نگفت

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
نه عزیزم سونو همیشه ۱ هفته یا عقب تر یا جلوتر نشون میده اونم به خاطر درشتی و ریزی بچس خیالت راحت

مرسی عزیزم❤️ تو گروه داشتیم حرف میزدیم همه یک هفته جلوتر بودن ترسیدم

2740
اقدامت قبل از تخمک گذاری بود یا بعدش؟

بعد از اینکه پاک شدم اقدام کردم نمیدونم کدوم روز از تخمک گذاریم بود

نگران نباش عزیزم این چیزها طبیعیه و برای همه مون اتفاق میفته در نهایت دکتر طبق تاریخ پریودی و قد ...

مرسی عزیزم❤️ تو گروه داشتیم حرف میزدیم همه یک هفته جلوتر بودن ترسیدم بازم ممنونم

به زمان لقاح تخمک و اسپرم هم‌مربوطه ... ممکنه لقاحش دیر گرفته باشه... به این چیزا فکر نکن... منم هر ...

تشکر عزیزم🙏🏾❤️

هفته های اخر خیلی بده برا من طبق تاریخ پری زده ۳۸ هفته ولی سونو زده هفته ی ۳۶ ۳۷ کلا قاطی کردم چند ه ...

دکتر منم چیزی نکفت گفتم چرا عقبتر هست گفت سونو همیشه اشتباه میکنه چیز خاصی نیست حالا چرا همه جلو هستن من عقب نمیدونم

مرسی عزیزم❤️ تو گروه داشتیم حرف میزدیم همه یک هفته جلوتر بودن ترسیدم بازم ممنونم

یه نصیحت خواهرانه اینکه اگه میخوای آرامش داشته باشی از این گروها ها بیا بیرون

چون انقدر چیزهای مختلف آدم میشنوه که پر از استرس میشه بدتر