2737
2734
عنوان

نوشته ای برای همه زنان🌹🌹❤

434 بازدید | 31 پست

دوستان خودمم میدونم طولانیه ولی خیلی واقعیه🙂

ارسطوعامل تصادف کرده و صورتش مشکل پیدا کرده است....او که قبلا هم ازدواج کرده در جواب سوالِ "چرا ازدواج نمیکنی؟" نمیگوید چون این وضع صورتم است...نمیگوید یک مردِ زن مرده هستم....او با اعتماد به نفس جواب میدهد که با کارم ازدواج کرده ام.

قد بهتاشِ فریبا از حد معمول بلندتر است و به طورکلی هیبت غیرمعمولی دارد اما کسی که مدام پیگیر او و خواستار جدی شدن رابطه است دوست دختر اوست.

بدیهی ست که این نوشته نقدی بر سریال پایتخت نیست...از این شخصیت ها اسم بردم تا به خیابان های شهرمان برویم، به خانه هامان، به رابطه هامان، به خلوتمان.

ما خیال کردیم اگر صورتمان کک و مکی ست شایستگی دوست داشته شدن را نداریم‌...اگر قدمان از همه پسرهای دور و برمان بلندتر است باید برویم بمیریم و اگر چاق هستیم مرگ بر ما!

آنها وظیفه زیباسازی شهر را بر دوش ما گذاشتند و گفتند اگر باب میل ما نباشید پس زده میشوید و ما از ترسِ کنار گذاشته شدن و عقب نماندن از دور و بری هامان پذیرفتیم.

آنها سوسن پرور را به خاطر خال های روی صورتش مسخره کردند، رابعه اسکویی را به خاطر چاق بودنش و مستانه مهاجر را به خاطر گوش هایش و البته همسر پژمان بازغی بودنش!!! و ماهم در همراهی کم نگذاشتیم و در مواردی جلوتر هم زدیم!

کدام بازیگر مرد را میشناسید که به خاطر فیزیکش تا این اندازه تحقیر شده باشد!؟

آنها برای گرفتن اعتماد به نفس ما تلاش کردند و ما هم دودستی تقدیمشان کردیم...فردای همان روزی که در خیابان خاله ریزه صدایمان کردند و ما کفش پاشنه دار و لژمخفی را جایگزین آل استارهایمان کردیم.

با خنده ی دسته جمعی سیاه سوخته خطابمان کردند و فردایش رنگ پوستمان را با هرچیزی که در کیف لوازم آرایشمان گیرمان آمد تغییر دادیم.

ما در زیباترین حالت ممکن هم از دید آنها حاجی لک لک بودیم، بابا لنگ دراز بودیم، کوتوله بودیم، شیربرنج بودیم، نی قلیان و مقوا بودیم، خاله خرسه بودیم، خال خالی بودیم و آنها هرطور که بودند شاهزاده ی رویاهای ما بودند!!!

آنها این همه اعتماد به نفس را از کجا آوردند و ما کجا از دستش دادیم!؟

نوشته ای از سمیرا کریمی

پ.ن:از این متن خیلی خوشم اومده شاید بازم واسش تاپیک بزنم تا افراد بیشتری بخونن😊شماهم دوس داشتین واسه خانومای دیگه بفرستین حتما☺

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میخوام بذارم استوری اینستام میترسم پسرها پررو بشند

نمیدونم من اگه اینستا میرفتم میذاشتم گور باباشون😁

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
2738

عالی بودمتن👏👏👏

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢

از اونجایی اومد که پسرا شدن بت دخترا رو توسری خور باراوردن 

من اگر خدا بهم دختر و پسر داد هیچوقت نمیزارم یکیشون فکر کنه برتر از اون یکی 

باید همه از خودشون شروع کنن از خانواده خودشون تا این روش تربیتی غلط اصلاح بشه

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
منم همینم متاسفانه همش میگم‌چطور با این قیافه ممکنه کسی از من خوشش بیاد😂😂😂😂😂

خیلی بده واقعا چرا فک میکنیم اگه فوق العاده نباشیم لایق دوست داشته شدن نیستیم؟

از اونجایی اومد که پسرا شدن بت دخترا رو توسری خور باراوردن  من اگر خدا بهم دختر و پسر داد هیچو ...

ان شاالله....ولی حالا که جامعه فعلا اینجوری علاوه بر برنامه ریزی واسه نسل بعدی الانم باید یه جوری عوض کنیم...

خیلی درست بود. دستت درد نکنه.😚 مردها شدن اعتماد به سقف زنها شدن موجوداتی در حال تلاش دائم برای تب ...

دقیقا....همیشه میخوایم مثه عروسک تو ویترین باشیم حتی اگه به هر دلیلیم ندونیم چیز درستو اون میدونیم🙁قربون شما

2706