2733
2734
۳۴ سالمه و بچه اولم سونو همه چیزش خوب بود ولی عددهای بالاتر از رنج نگرانم کرده

تبسم جان منم ۳۵ سالمه والله اینقد ادمو میترسونن منم میخوام بعد این غربال حتی نتیجه خوب هم بود سل فری هم بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزمایشگاه کجا رفتی هزینه اش چقدر شد

من شهرستانم و خصوصی رفتم

۱۵۰ آزمایشم شد و ۱۶۰ سونو

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
تبسم جان منم ۳۵ سالمه والله اینقد ادمو میترسونن منم میخوام بعد این غربال حتی نتیجه خوب هم بود سل فری ...

منم اگر نیاز باشه میدم

حالا دوشنبه وقت دکتر دارم ولی نگراتم

2731
سلام غربالگری اول چجوریه؟من شنبه باید برم چه ازمایشی انجام میدن؟مثانه باید پر باشه؟جوابش رو همون موق ...

اول میری سونو. مثانه باید کاملا خالی باشه . شیرینی هم باخودت داشته باش که بخوری. چون قبل از سونو حتما باید چند دونه بخوری . 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
2738
تبسم جان سلام خوبی گلم.  نگران نباش خداروشکر همه چی خوبه. ☺🤗

اخه نمدونم اون دوتا که بالاتره دلیلش چیه

اونا اتفاقا واسه منم بالا برد دکتر گفت مهم نیس اصلا,مهم نمودارته که بر اساس آمار جهانی ریسکت پایینه

یعنی یک در بیست هزار اوکی هست؟؟

من 15 سال قبل که زایمان اولم بود اصلا غربالگری نبود

اون موقع بهتر بود 

بدون استرس و راحت

2706