2733
2734
عنوان

راهنمایی در مورد شغل عکاسی و ایجاد آتلیه

| مشاهده متن کامل بحث + 71967 بازدید | 159 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان سوال داشتم

برای گرفتن جواز کسب از اتحادیه عکاسان حتما باید مدرک از فنی حرفه ای داشته باشیم؟یعنی جوری نیست که خود اتحادیه کلاس آموزشی بر گذار کنه؟

جوابمو بدید ممنون میشم

سلام صبا جون. ممنون که منو قابل دونستی و بهم اعتماد کردی تا تجربه هام رو در اختیارت بگذارم. اول از ...

سلام عزیزم منم میخام اتلیه باز کنم و اموزش ببینم میشه به منم مشاوزه بدی تلفن هراهتو بدی وقت داشتی زنگ بزنم هیچی نمیدونم میخام همه چیرو بهم بگی اگه میشه لطفا خیلی ضروریه

مرسی ماه پیشونی عزیز ، راستش یه نفر دیگه هم با ما همکاری می کنه که اون فوق دیپلم گرافیک داره و عکاسی ...

سلام.میدونم که چند سال از این تاپیک میگذره.ولی خواستم بپرسم که کار عکاسی رو انجام دادید؟