2733
2739
عنوان

بیبی چک مدیکور بعد چند روز جواب میده

| مشاهده متن کامل بحث + 34874 بازدید | 153 پست

سلام . منم این ماه اقدام کردم. فردا روز پریودم هست ولی دل درد خفیف دارم در صورتی که ماه های پیش دلدرد شدید داشتم . 3روز پیش بی بی چک منفی شد .خیلی  خیلی استرس دارم روزا برام قد  یه سال میگذره .ان شاءالله هر چی صلاح همون بشه

😱نرفتي آز بدي؟ خدا كنه اشتباه باشه صبح بعد از بيدار شدن بي بي چك گذاشتي؟ دقيق ترين حالته

نه نرفتم. ولی امروز کلا حالت تهوع دارم با سوزش معده. هرچی میخورم معدم میسوزه هنوز هم پری نشدم

میشه برای زایمان راحتم یه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صوفی جون منم شرایطم دقیقا مثل شماست ۲۴ بی بی مثبت شد ۲۵ بی بی منفی شد کلا گیج شدم. تو رو خدا رفتی آز ...

شما چند روره تاخیر داری؟ من الان هفت روز تاخیر دارم. یه چند روز دیگه دوباره بیبی چک میذارم اگه مثبت شد میرم آز

2728
شما چند روره تاخیر داری؟ من الان هفت روز تاخیر دارم. یه چند روز دیگه دوباره بیبی چک میذارم اگه مثبت ...

منم باید ۲۴ میشدم اول مارک زیموها قلمی گذاشتم مثبت شد بعدش مدیکور گذاشتم منفی شد

بچها من فرداموعودمه، امروز بادستمال خودمو پاک کردم لک قهوه ای دیدم وبعد رفتم حمام، اومدم نوارگذاشتم خبری نبود چون من یبارم همین اتفاق افتاد لک دیدم حموم رفتم وبعد4روز پریود شدم وای چقدربد بود، الانم میگم شاید واسه حموم رفتن پریودی فعلا نیومده، عصرم کلاس زومبارفتم خیلی ورجه وورجه کردم خبری نشد تا دوساعت پیش یکم نوارم قهوه ای شده، بعد دستمال میکشم دیگه از لک خبری نیست، با اینکه میدونم مثل سری قبل باردارنیستم ولی کاش زودترپریود شم تا توهم نزنم، من هیچوقت لکه بینی ندارم، یدفعه پریودمیشم، الان نمیدونم چی به چیه

نه نرفتم. ولی امروز کلا حالت تهوع دارم با سوزش معده. هرچی میخورم معدم میسوزه هنوز هم پری نشدم

بنظرم مامان شدي سوفي. فكر كن با هم😊 

ولي چه صبري داري. من سريع دويدم رفتم آزمايش

مخصوصا كه بي بي مديكور گذاشته بودم و تعريفاي خوبي ازش نشنيده بودم

همش تو فكرتم

2740

آخه با آز تكليف ادم روشن ميشه

فوقش منفي ميشه ولي ديگه ادم يه مدتيو تو توهم نميگذرونه

ديگه بي بي نذاشتي؟

من نزديك ٢٠ تا بي بي چك خريدم يه بار 😁 چون تاريخشون ميگذشت قبل از آز هر روز تقريبا گذاشتم كه مطمئن بشم😁

آخه با آز تكليف ادم روشن ميشه فوقش منفي ميشه ولي ديگه ادم يه مدتيو تو توهم نميگذرونه ديگه بي ...

نه نذاشتم ولی تهوع زیاد دارم دلدرد شبیه پریود اما خفیف هم دارم. شما هم این علایمو دارین؟ حس میکنم کیست دارم

2706