2733
2739

عزیزای من صمیمانه این روز بزرگ رو بهمتون تبریک میگم چون میدونم مرد واقعی شماهایید🌺🌺🌺لایک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسي عزيزم  من ١٠ سال جدا شدم و ي دختر ١٢ ساله دارم واسه دخترم هم پدر بودم هم مادر  خيلي ...

خسته نباشی عزیزم ان شالله با دختر قشنگت همیشه سالم و  شاد باشی روزتم مبارک

مرسی. 😘

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
مرسي عزيزم  من ١٠ سال جدا شدم و ي دختر ١٢ ساله دارم واسه دخترم هم پدر بودم هم مادر  خيلي ...

ببخشید الان دخترت پیش خودته پدرش ازت نگرفتش ؟ هر چند وقت میاد دیذنش ؟ دخترت بهونه اش رو نمیگرفت؟

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉
2738

منم به مامانم تبریک می گم که یه عمر درس خوند و کار کرد و یه نفری برام همه چی فراهم کرد.ازش تشکر می کنم که جدا شد و من مجبور نشدم تمام عمرم با یه روانی زندگی کنم.الانم یه نفری مراقب همه ماهاست.  

مامان جوجو ؛ نونو ؛ * ؛ جوجیت( 33+6)
پيش خودمه  بچه م اصلا پدرشو نديد تا بهونه بياره از ايران رفته ايشون

وای خوش به حالت اینجوری خیلی خوبه که کاش منم پسرم اصلا اون اشغال رو نمیخواست خیلی سخته یکسره بهونه اش رو میگیره

منم به مامانم تبریک می گم که یه عمر درس خوند و کار کرد و یه نفری برام همه چی فراهم کرد.ازش تشکر می ک ...

یعنی پسر منم یه روز این حرف رو بهم میزنه ،من همش حس میکنم در اینده ازم ناراحت خواهد شد

یعنی پسر منم یه روز این حرف رو بهم میزنه ،من همش حس میکنم در اینده ازم ناراحت خواهد شد

چرا ناراحت بشه 

وقتی مامان  مهربون داره وکنارش محکم وایساده

خسته نباش دوستم 😍😍😍

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده