2737
2739
عنوان

راز و رمز و فوت کوزه گری

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با مرغ زیاد درست کن و سسم کم نزن.اینجوری به دهن همه خوشمزه میاد.سیب زمینیو تخم مرغم بده شوهرت با گوش ...

واسه ۵ کیلو سیب زمینی حدودا ۴ کیلو مرغ تهیه کردم 

خیارشورشم نگینی میکنم 

ممنون

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
2740
با مرغ زیاد درست کن و سسم کم نزن.اینجوری به دهن همه خوشمزه میاد.سیب زمینیو تخم مرغم بده شوهرت با گوش ...

سیب و تخم مرغ رو چرخ کنم چی ؟

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
ممنون از همتون دوستای خوبم شبتون قشنگ و سرشار از آرامش 😍😍

اگه همزن داری سیب وتخم مرغ روباهمزن بزن لطیف ویکدست میشه

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢

من سس مایونزباکمی سس خردل قاطی میکنم فلفل وابلیمووپودراویشن وزیره وکنجدوشویدونعناخشک میزنم.

سیب زمینی پوستمیکنم و4قسمت میکنم مرغ هم تکه های خردمیکنم وهویج وفلفل دلمه وپیازکوچک و4حبه سیروادویه مرغ وزردچوبه نمک وفلفل وزنجفیل میزارم همه باهم بپزه ومیکوبم تویخچال میزارم سردبشه.