2752
2734
عنوان

مامانآ بیاین واسه تخت نی نیم نظر بدین 🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 17 پست

کلا این مدلی نگیر، کاربردی نداره و الکی جا ميگيره. من نوزادی گرفتم و الان خیلی واسه دخترم خوب و کاربرديه

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم هردو مدل قشنگن منم تقریبا ی چیزی تو همین مایه ها براپسرم دادن ددست کردن

فقط اینکه بهتره پایه دار نباشه,ینی پایه های تخت رو حذف کن و وزن تخت رو بدنه بیفتخ,رو پایه زود خراب میشه و میشکنه.من بجاش زیرشو کشو گفتم اینطوری ازفضای زیرتخت هم استفاده شد هم وزن تخت افتاد رو بدنه ش

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤