2752
2734
زینب جان تا وقت پریت صبر کن حتما یه هفته نیست تا دو هفته هم میکشه اما اگه از پریودت گذشت و نشدی آزمایش بده به دلت بد راه نده ایشالا سر موقع پریود میشی
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بانو جون الان دو هفته از مصرف قرص میگذره و هنوز پری نشدم میترسممممممممممممممممم آخه تا کی باید صبر کنم اگر باردار باشم چییییییییییییی/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من 2 مرتبه دیگر هم از این قرص خوردم و بعد خوردن قرص 4 یا 5 روز نگذشته بود که به خونریزی میفتادم اونم خیلی شدید برای همین اینبار خیلی مشکوکم
یک صلوات میفرستی؟
2731
اینقدر استرس گرفتم که هیچ کاری نمیتونم انجام بدم خدایااااااااااااااااااااااااااااا من فردا حتما میرم آزمایش خون میدم اگر نرم همینطوری خونم خشک میشه
یک صلوات میفرستی؟
الان 20 روزه استرس دارم که باردار هستم یا نه؟میخواستم برم دندانپزشکی برای عصب کشی دندانم از ترس اینکه باردار هستم نرفتم حالا اگر باردار باشم با این دندون خرابم چکار کنم؟یعنی باید تا آخر بارداری زجر بکشم؟حاضرم بکشمش ولی درد نکشم.بچه ها تو رو خدا یکی باهام حرف بزنه دیگه من رسما دارم میمیرم
یک صلوات میفرستی؟
زینب جان صبور باش. من قرص اورژانسی خوردم و باردار نشدم! نباید نگران باشی. این روش تا 70% جواب میده. به نظرم دکتر دندانپزشکیو برو چون اگه هم باردار باشید از الان تبادل خون بین مادر و جنین نیست و ضرری نداره. دندون خراب بیشتر ضرر داره. معمولاً تا 8 روز بعد از مصرف قرص اورژانسی باید پرید شد. اگه نشد تست بزارید. بیبی چک همون لحظه که نشون نمیده 20 30 روز باید از لقاح گذشته باشه. صبور باش ایشالا هرچی خیره پیش بیاد.
CafeMom Tickers
مرسی نی نی گولو جون از دلداریت .مطمینی که برای جنین ضرر نداره برم دندونپزشکی؟البته فردا میرم آزمایش اگر از بارداریم مطمین شدم بعد میرم دندونپزشکی و میگم مشکلمو ممنونم
یک صلوات میفرستی؟