2733
2734
عنوان

کیا بدنسازی کار میکنن بیاین از تجربیات همدیگه استفاده کنیم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 25 پست
من‌ مربی بدنسازی و ایروبیکم

چه خوببببببب مربیم داریم☺

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...

دوستان بگین بدنسازی چقدر تاثیر داشته رواندامتون و بالکل سلامت جسمیتون 

منکه تغییرو در خودم حس میکنم 

والبته کمبود وزن داشتم قدم162وزنم 49بود ولی بعداز 3ونیم ماه تمرین 5کیلو حجم گرفتم و وزنم 54شده☺والبته خوش فرمتر 

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اونایی که 2ساله کار میکنین سیکس پک شدین دیگه☺

2731
ولله با چه ذوقی اومدم هرچه دنبال تجربه میگشتم نبود😅😂

ببخشید عزیزمم صبرکن شاید کسی از تجربه ش گفت😅😅

میگن اگه ادم نره بعد یه مدت پوستش شل میشه به خاطر همین نمیرم

شل نمیشه 

ولی طبعا برمیگرده به حالت قبل

تنها راهِ یافتنِ راهی به سوی شادمانی و نیکبختی این است که با خودمان در مورد مواردی که از اصول اخلاقی‌مان سر‌پیچی کرده‌ایم، صادق و روراست باشیم. چه چیزی باعث می‌شود که خیانت کنیم؟ یا در نوشیدن افراط کنیم؟ یا دست روی کسی بلند کنیم؟ اگر دلیل این کارها را دریابیم، می‌توانیم رفتارمان را عوض کنیم. اگر به فلسفه رواقی باور داشته باشیم، اصل این است که بدون درستکاری و وارستگی، شادمانی و خوشبختی ممکن نیست.

تجربه من اين بود اولا همه تازه وارد كه ميديدن ميومدن ميگفتن اشتباه دارى ميزنى اينطورى نيست اينطوريه...

بعد از يك سال ديگه راه افتادم و همه دستگاهارو ميدونستم كاراييشونو و چند ست بايد بزنى ديگه هر كى تازه ميومد من ميرفتم دست مينداختمش😁😁😁

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰
تجربه من اين بود اولا همه تازه وارد كه ميديدن ميومدن ميگفتن اشتباه دارى ميزنى اينطورى نيست اينطوريه. ...

خخخخخ ولی من زیاد ازاین تجربه ها نداشتم غیر مربیم معمولا کس دیگه ای چیزی نمیگههه😀

شل نمیشه  ولی طبعا برمیگرده به حالت قبل

شما تجربه ای دارید دراین زمینه؟

چرابدن به حالت قبل برمیگرده اخه یعنی اگه عضله ای داشته باشیم اوناهم میسوزن؟

براي اينكه پوستمون در اثر حجم گيري ترك نيوفته چيكار ميشه كرد 

پوست من که ترک نخورد متاسفانه اطلاعاتی هم دراین مورد ندارم دوستان اگه کسی تجربه ای داره دراین مورد بگن ماهم استفاده کنیم☺☺