2733
2739
عنوان

دوستان شیره انگور خراب میشه؟

45177 بازدید | 22 پست

یک مقدار شیرهه دارم مال هفت هشت سال پیشه گمونم...

ولی تا جایی که من میدونم شیره مثل عسل خراب نمیشه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر شیره رو خوب درس کرده باشن خراب نمیشه.یکم بوش کن و بچش.شیره وقتی خراب میشه ترش میکنه.اگر خوب درس نکرده باشن موقع درست کردن آبش کامل جم نشده باشه یا تو ظرف خیس بریزی خراب میشه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2728
اگه تو یخچال نباشه خراب میشه . میترشه

نه تو یخچال نبوده. شما مطمینی یا همینجوری حدسی میگی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

اگر خراب بشه ترش میشه

هم بوی ترشی میده هم طعمش 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
نه تو یخچال نبوده. شما مطمینی یا همینجوری حدسی میگی؟

بچش مشخصه.شیره خوب خراب نمیشه.ما خودمون مال چن سال پیش شیره خرما داریم هیچیشم نشده اما یکی پارسال خرییدیم سریع خراب شد

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2738
بچش مشخصه.شیره خوب خراب نمیشه.ما خودمون مال چن سال پیش شیره خرما داریم هیچیشم نشده اما یکی پارسال خر ...

الان رفتم چشیدم به نظرم ترش نشوه بود. خب یکم ترشی داره ته شیرینیش که مال ذاتشه اما طعمش بد نبود

الان رفتم چشیدم به نظرم ترش نشوه بود. خب یکم ترشی داره ته شیرینیش که مال ذاتشه اما طعمش بد نبود

پس خراب نشده.قاعدتا مثل عسل هست نباید خراب بشه ولی اگه ظرفش خیس باشه یا موقع پخت کامل ابش بخارنشده باشه میترشه.نون هم نباید بخوره به شیره  ای که میخای نگهش داری وهمون لحظه نخوری چون باعث میشه بترشه

پس خراب نشده.قاعدتا مثل عسل هست نباید خراب بشه ولی اگه ظرفش خیس باشه یا موقع پخت کامل ابش بخارنشده ب ...

متشکرم. فکر کنم سالم باشه.

یکم ترشی داره دیگه شیره ی انگور درسته؟

مطمئنم عزیزم . مامانمم فکر نمیکرده خراب بشه اورد واسمون خراب شده بود . واسه اون ۳ ماه بیرون بود واسه ...

خب خوردید چی شدید؟

شتید به قول دوستان شیره ات خوب درست نشده

2706