2737
2739

دیشب کلی دلش پر بود میگف یعنی چی بعد سه سال که تو عقدین انگشتر بدل اورده واقعا ارزش تو یه بدله . همونو پولشو میداد. میگه همون مامانش این چیزارو یادش میده. منم گفتم اخه اون دادی ماهی یک تومن قسط میده چقد مگ از حقوقش میمونه ولی مامانم میگه همونو یه تراول پنجاهی میداد سنگین تر بود 

خیلی دلم گرفته نمدونم مامانم درست میگه یا نه اما تو دلم خالی شد خیلی خجالت کشیدم... 

گر نگهدار من آن است که من می دانم / شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد...

کار نامزدت درست نبود حق با مادرته

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

عزیزم بدت نیاد. اما مادرت باید بزرگتری کنن تجربه دارن. نه اینکه دل دختر رو به شوهرش سرد کنن .

ایشالا دست شوهرت باز میشه برات حسابی خرج میکنه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این مسائل بین شما و همسرت است دلیلی نداره که مادرتان دخالت کنند یا ناراحت بشن!!!

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2738
عزیزان داره میگه شوهرم قسط داره . چرا اینطوری میکنین ؟! 😐😐😐

خب اشتباه كردن عزيزم

كاش يه روسري ميداد حداقل ولي بدل نميورد

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

خب راس میگه

یه تراول پنحاهی میداد بهتر بود

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

وا. مامانت اصن کار خوبی نکرده شاید حرفش حق باشه اما گفتنش بشما غیر از اینکه همسرتونو براتون سرد کنه چه اتفاق دیگه ای رخ میده 

با گفتنش بشما انگشتر تبدیل به برلیان میشه!?

اون وسع مالیش حالا این بوده و خواسته یکاری کرده باشه 

انشالله ک طلاشو بگیره برات بعدا 

مامانت باید یکم شبوری و توداری بخرج بده

هرچه آید ب سرم باز که گویم گذرد ...وای ازین عمر که با میگذرد میگذرد...

به نظر من همون انگشتر بدلم خیلی ارزش داره، براش مهم بودی که رفته واست عیدی خریده اگه پول داشت حتما طلا میخرید چه اشکالی داره مهم نیتشه اصلا ناراحتی نداره به نظرم

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706