2737
2739
عنوان

یه سوال میکنم مسخره نکنید ج بدید خب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 94 پست
اگه شانس گند منه هیچیم نمیشه

😂😂😂

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا قوت پهلوان

انقدههه خوشمزهههه بود که نتونستم نخورم😋😋

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
با روزی سه تا که چیزی نمیشه  دوتا بستنی خانواده ۲ لیتری بخور😂 من مصرف بستنیم بالاست😁  &n ...

بدن لعنتیم مقاومتش بالاست مگراینکه ازکسی بگیرم زودم خوب میشم😂

همون جلو کولر اگه جواب بده تب ولرز کنم عااالی میشه😍😂

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
خیار و گرجه و ماست و برنج با هم بخور اونقدر بخور تا سردی کنی بعدش بیحال میشی حالت بد میشه

اینکه غذای روزانه اکثر ایرانیاست 😄

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

من دوستم با شوهرش دعواش شده بود خودشو زد ب س  درد شدیییییید 

شوهرش بردش بیمارستان واسش امپول نوشت

توی اتاق تزریقات ب پرستاره گفت خانم پرستار من حالم خوبه توروخدا واسم نزن

گفته واس من مسئولیت داره گفته بخدا دعوا زن و شوهریه میخام منت بکشه

پرستارم گفته خو پاشو برو🤣

اسم کاربریم گل یاس بود بخاطر شرایط سرهمش کردم ؛ باتشکر😊
2738
خودتو بزن به دل درد  كاري نداره كه

میدونی مثلا تب ولرز خیلی تو چشم تره😂😂عاقا نخندینا...میخوام جلب توجه کنم

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
من دوستم با شوهرش دعواش شده بود خودشو زد ب س  درد شدیییییید  شوهرش بردش بیمارستان واسش ام ...

وایی😂😂من دلم میخوادبرم دکتربگه فشارعصبی زیادی روشه خیلی نازشو بکش😂😂😜

2706