2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بازم حرم میری؟؟ من یه حاجت مهم دارم اگه بازم رفتی لطفا منو دعا کن یادت نره    

حتماعزیزم صبح میرم حرم دعات می کنم بعدشم عازم قم هستیم اونجام برات دعامی کنم هرحاجتی داری برآورده بشه

برای برطرف شدن مشکل هممون صلوات
حتماعزیزم صبح میرم حرم دعات می کنم بعدشم عازم قم هستیم اونجام برات دعامی کنم هرحاجتی داری برآورده بش ...

میشه برای منم دعااا کنی مشکلم خیلی عجیبه لطفا دعاا کن درست بشه ازت خواهش میکنم😞😢

👇👇👇چون که اسرارت نهان در دل شود / آن مرادت زودتر حاصل شود🤗😍
2740
حتماعزیزم صبح میرم حرم دعات می کنم بعدشم عازم قم هستیم اونجام برات دعامی کنم هرحاجتی داری برآورده بش ...

قربونت پس حتما منو یادت نره، انشالله همه حاجات خودتم برآورده بشه  من تا بحال مشهد نرفتم خوشحال شدم که پست شما رو دیدم  

یعنی منم تا اخرش نماز میخونمََ؟❤️

آره این که صد در صد نازی خانوم گل 😘😘😘😘

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

روبروی تلوزیون دوربین بدست مشغول دعا خوندن و فیلم برداری کردن از خانواده محترم.

آها چند لحظه قبلش هم داشتم با پسرجان بحث میکردم که همه لحظه سال تحویل خونه خودشونن.

خداروشکر قبل تحویل سال بحثمون تموم شد.

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
2706