2737
2739

به خاطر بچه هام....

این روزا واقعا حالم بده و اعصابم داغون لطفا دعام کنید

شاملو میگوید: بترس از او که سکوت کردوقتی دلش را شکستی او تمام حرفهایش را جای تو به خدا زد.... وخدا خوب گوش میکند وخدبتر یادش میماند خواخد رسید روزی که، خدا تمام حرفهای او را سرت فریاد خواهد کشید و تو آنروز درک خواهی کرد که چرا گفته اند: دنیا دار مکافات است......

مرسی من خیلی اقا صاحب الزمانو دوست دارم ان شالله خودش واسطه بشه

شاملو میگوید: بترس از او که سکوت کردوقتی دلش را شکستی او تمام حرفهایش را جای تو به خدا زد.... وخدا خوب گوش میکند وخدبتر یادش میماند خواخد رسید روزی که، خدا تمام حرفهای او را سرت فریاد خواهد کشید و تو آنروز درک خواهی کرد که چرا گفته اند: دنیا دار مکافات است......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ان شاالله غصه هات دونه دونه مثل گوله های برف تو سال جدید اب بشن به جاش ارامش ساکن قلب قشنگت بشه و خدا همیشه خوبشو نصیبت کنه تو همه ی مراحل زندگیت و هر چی نیت قلبیته بهت بده

شمام واسه من دعا کن

یا عباس باب الحوائج مددی یا عباس نزار زمین بخورم
عزیزم ان شاالله غصه هات دونه دونه مثل گوله های برف تو سال جدید اب بشن به جاش ارامش ساکن قلب قشنگت بش ...

مرسی از دعای قشنگت ان شالله همیشه حال دلت خوب باشه

2738

[QUOTE=55886803]امیدوارم به آراش قلبی دست پیداکنی منم ملتمس دعاهاتون هستم  ان شاالله سال۹۷برای هممون سال پربر ...[/QUOTE مرسی ممنون ان شالله به هرچی میخوای برسی ولی نی نی رو برای همه میخوام غیر از خودم چون سه تا دارم 😉😉 بسمه😌