2733
2739
عنوان

علايم كم بودن اندازه دهانه رحم

161 بازدید | 21 پست

كساني كه دهانه رحمشون كوتاه بوده و تو استراحت بودن چه علايمي داشتن من همش مثانه ام پر ميشه و تكرر ادرار شدي دارم و حتي احساس خيسي ميكنم و گاهي زير دلم درد ميگيره توروخدا كسي اين طور بوده خطر داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزيزم من ٣٠ بود از اول بارداريم الان تو هفته ٢٧رسيده به ٢٩ اين علائمي كه ميگي واسه بزرگ شدن رحمه و سنگين شدن نيني نگران نباش هيچ اتفاقي نميوفته😍

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️
2740
نگران نباش خوبه بالاي ٣٠نگراني نداره فقط يه كم استراحتت و بيشتر كن تا هفته ١٨ ايشالا بيشتر ميشه

شما چند بودي يعني ممكنه زيادتر بشه ازكجا معلوم بعدش دوباره كم نشه

عزيزم من ٣٠ بود از اول بارداريم الان تو هفته ٢٧رسيده به ٢٩ اين علائمي كه ميگي واسه بزرگ شدن رحمه و س ...

منم این علایمی ک استاتر گفتو دارم ممنون ک گفتی

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
عزيزم من ٣٠ بود از اول بارداريم الان تو هفته ٢٧رسيده به ٢٩ اين علائمي كه ميگي واسه بزرگ شدن رحمه و س ...

راستش چون دكتر گفته دهانه رحمم كوتاهه با توجه به اين علايم فكر ميكنم همش داره كمتر هم ميشه ميگم نكنه بچه سقط بشه

شما چند بودي يعني ممكنه زيادتر بشه ازكجا معلوم بعدش دوباره كم نشه

برا من بيشتر بود ولي من از دكترم پرسيدم گف بالاي ٣٠كاملا خوبه در ضمن خطاي دستگاهم در نظر بگير 

سونو واژينال شدي؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
برا من بيشتر بود ولي من از دكترم پرسيدم گف بالاي ٣٠كاملا خوبه در ضمن خطاي دستگاهم در نظر بگير  ...

نه شكمي بود اره خوبه ولي ميترسم رفته رفته كمتر هم بشه

نه شكمي بود اره خوبه ولي ميترسم رفته رفته كمتر هم بشه

ببين اينطوري نيس كه هي كمتر بشه يا هي بيشتر بشه با بالارفتن سن بارداري و استراحت نرمال ميشه 

مطمئن باش تو سونوي ١٨هفته بالاي ٣٥برات ميزنن 

نگران نباش

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2706