2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در جواب دوست عزیزی هم که گفتن ntنیست

این تست ntهست و ضخامت پشت گردن جنین رو اندازه میگیرن ای کاش اول علممون رو بالا ببریم بعد نظر بدیم من خودم کارشناس آزمایشگاهم وابا اینقدر راحت اظهار نظر نمیکنم

پیش به سوی ارشد♥♥♥
2731
در جواب دوست عزیزی هم که گفتن ntنیست این تست ntهست و ضخامت پشت گردن جنین رو اندازه میگیرن ای کاش او ...

عزیزم شما که کارشناس آزمایشگاهی باید بدونی!!! این آزمایش اسمش دبل مارکر هستش و ضخامت گردن رو اندازه نمیگیره و ریسک تریزومی رو بررسی میکنه. اونو سونوگرافی ان تی هستش که برای  ضخامت گردن و رویت تیغه ان بی انجام میشه

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2740
در جواب دوست عزیزی هم که گفتن ntنیست این تست ntهست و ضخامت پشت گردن جنین رو اندازه میگیرن ای کاش او ...

عزیزم ببخشید الان برای من ان بی رو ننوشته 

توی سونو انومالی هم میشه تشخیص داد؟ ینی دیر نیست؟

عزیزم منم چند هفته پیش این ازمایش رو دادم .. ازمایشت عالیه گلم ..ایشالله به زودی صحیح و سالم میاد بغ ...

شما هم توی سونوت ان بی رو زده؟ 

نمیدونم این چه سونوگرافی بود که برای من نگاه نکرد 😔

مینرسم تا انومالی دیر بشه

2706