2733
2734
عنوان

دادن شیرخشک و پنهان کردن ازمادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 48 پست

اعصاب آدمو خرد میکنم این مادر شوهرا...هی میگه اون یکی جاریمم بچش نمی خورد اما بعدا خورد.اخه بچه اون تو خواب میخورد اما دختر من نمیخوره تو خواب که

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با کمال تاسف😆😆 نه عزیزم اتفاقا اینجور توجه به شیر مادر فقط یک تعصب جهان سومی هست و بس.  من ...

البته تشویق مادران به شیردهی پستانی برای تقویت ایمنی در موالید و نیز کاهش افسردگی بعد زایمان و سرطانهای پستان نتایج مقالات پزشکی تولید شده در حهان اول هست.

اگر دوس داشتید رفرنس بدم مقالات رو مطالعه کنید.

اما اگر خانمی شیرش کم باشه شیر خشک هم جایگزین مناسبی هست و هییییییچ ایرادی بهش وارد نیست.

مسئله جهان سوم اصلا مطرح نیس توی این موضوع. ..

شیرخشک هم برای بچه های نحروم از شیر مادره ته برای همه ی بچه ها بیشتر هم بخاطر ضعف ش در تولید آنتی بادی

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see
با کمال تاسف😆😆 نه عزیزم اتفاقا اینجور توجه به شیر مادر فقط یک تعصب جهان سومی هست و بس.  من ...

جا داره با احترام ب نظرت نیم ساعت ایستاده برات دس بزنم 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

الان فکر نکنم شیرهای مادران خیلی خاصیت داشته باشه با این همه غذاهای مصنوعی از ماست و شیر بگیر تا گ ...

درین صورت شیر خشک که بدتره ...

چون اونم یه محصوله مث بقیه چیزا ...

خودت خودتو نقض کردی که

Que sera, sera whatever will be, will be , the future's not ours to see

فقط شیر نیست قربونت در مورد همه چیز بچه نظر میدن یاد بگیر نترسی و اهمیت ندی کسی که هنوز تو قرن بیست و یک چنین نظراتی داره بنظر من ارزش نداره خودتو خسته کنی توضیح بدی دلیل شیرخشک دادنتو