2737
2734
عنوان

خصوصیات خوب و بد کاربران😯😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 5395 بازدید | 664 پست
من که قلمبه خوبیهام😎😎😎😎

خوشرو با انرژی خوشتیپ خوشگل 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بگید ای ام ظرفیت🤣

یه مامان مهربون که واسه دختر و پسرش خیلی وقت میزاره

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

یادم رفت بگم

یه آبانی کله شق😂😂😂😂😂😂😂

وای متنفرم از این خصوصیاتی که به ماه تولد میچسبونن

آذری مغرور

بهمنی مهربون

شهریوری حسود😂😂😂😂😂😂😂😂😂

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2731
من 🙋🙋

با اینکه کم دیدمت ولی بنظرم ی دختر احساساتی و خانم هستی

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2740
یادم رفت بگم یه آبانی کله شق😂😂😂😂😂😂😂 وای متنفرم از این خصوصیاتی که به ماه تولد میچسبونن آذر ...

بهمنی مهربون😎😎

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

منم بگین اگه میشناسینم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.
من دختر خوبی هستم  به کسیم کاری ندارم یه گوشه نشستم نون و ماستمو میخورم🙇😋😝

بیا یدونه موز وردار

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2706