2733
2739
عنوان

بچه ها كسي هست رشته پزشكي پرديس خودگردان باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4420 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كنكور ثبت نام كرديد؟

اره عزیزم بهمن ثبت نام کردم راستش من نزدیک ٣ماه خوندم و مشکل برام پیش امد ولش کردم دوباره از این هفته شروع میکنم شمام تازه میخوا بخئنین یا شروع کردین

همسرم از همسری از همه سری😍دوست دارم 
اره عزیزم بهمن ثبت نام کردم راستش من نزدیک ٣ماه خوندم و مشکل برام پیش امد ولش کردم دوباره از این هفت ...

نه من تازه مي خوام شروع كنم ولي براي سال ٩٨ چون نه ميرسم به ٩٧ نه ثبت نام كردم و اينكه رشته م رياضي بود چند ماه خيلي كمه،ولي سما بشين همين چند ماه بكوب بخون ايشالا قبول ميشي

همه ى زندگيم دخترم آيما❤️
2731
حدودا تا رتبه 5_6 هزار منطقه 2 میگیره البته رتبه ها هرسال کمی تغییر میکنه شهریه اش هم بستگی به دان ...

نه بابا پردیس ها حدوا 1000 تا 500 تا با عادی ها فرق دارن یکی از دوستای هم ورودی من با 2800 قبول شد پردیس جدیدا هم خیلی محدود کردن دیگه امسال هم دانشگاه ما اصلا پردیس قبول نکرد

گشتا جون به نظرت من كه رشته م رياضي بوده از الان واسه دندون بخونم براي كنكور سال ٩٧ زير ٢٠٠٠ ميشم؟و ...

من خیلی وقته کنکور دادم، در جریان نیستم

اما به نظرم با توجه به اینکه فاصله گرفتی از درسای دبیرستان ورشته ات هم تجربی نبوده، واسه ۹۸ برنامه ریزی کنی بهتره

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2738