2733
2734
عنوان

دندون اصلي پسرم شكست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 26 پست
بحث هزینه نیست بچه باید یاد بگیره شوخی بیجا نکنه و یه شوخی بد چه تبعاتی میتونه داشته باشه

عزیزم من دندانپزشک ام دکتر کاملا مراحل را درست و کامل گفته و به نظر من دوستمون رأیت میگه منم سر دو قلو هام با کسی تعارف ندارم

متولد ۷۳ نیستم کاربری برای دوستمه پیامک به خودم نیومد کاربری اونو گرفتم 

وا ی خیلی ناراحت کنندس

ولی خداروشکر چیز خاصی نشده

بازم خدا رحم کرد

هزینه که زیاد داره ولی الان دیگه علم پیشرفت کرده از اولش هم بهتر می کنن فقط دیگه مراقبت میخواد و نخ دندون

اشکال نداره هزینه شو ازشون بگیرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مربا جون منم ميخوام اون بچه ادب شه و خانواده اش بهش ياد بدن چه كاري درسته و چه كاري غلط ...

مطمئنا اونا با پسرشون برخورد کردن. نهایت امر اینه که دوستیشون بهم میخوره شاید حتی پسرت هم منزوی بشه و دوست دیگه ای نداشته باشه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
اره مربا جون منم ميخوام اون بچه ادب شه و خانواده اش بهش ياد بدن چه كاري درسته و چه كاري غلط ...

عزیزم یه لحظه جاتوبااون خانواده عوض کن اگه پسرشمااینکارومیکردواتفاق برعکس میشددوست داشتی ازت شکایت کنن؟؟؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731
صبا جون اون پسر كه جا پا انداخته اصلا دوست پسر من نبوده همسايه دوست پسرم بودن و داشتن تو حياط بازي م ...

اها. ولی به هر حال داشتن بازی میکردن و عمدی نبوده قطعا. بذار یکم اروم بشی بعد بهش فکر کن. من بودم هیچ وقت این کارو نمیکردم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740
خانوم گل عزيزم من هيچ وقت نميتونم خودمو جاي اون خانواده بذارم چون من پسرمو جوري تربيت كردم كه ميدونه ...

عزیزم خودت گفتی داشتن بازی میکردن پس عمدی نبوده تویازی هراتفاقی ممکنه بیفته .یع ماه پیش همکلاسی دخترم  دخترمنوهل داده سرش خورده به نیمکت وسردخترم شکست 5تابخیه خورد کنارچشمش ولی من حتی بامادراون بچه رودررونشدم درحالی که میتونست خیلی اتفاق بدتری بیفته مثلاگیجگاه یاجمجمه دخترم آسیب ببینه یاحتی بینایش به خطربیفته 

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

ميدونم چي ميگي خانوم گل عزيزم بخدا پسر منم كلاس دوم بود تو كلاس سر جاش نشسته بوده يكي از بچه ها با دست پرت ميشه تو صورت پسر من قرنيه چشمش آسيب ديد چون ناخن همكلاسيش رفت تو چشم پسرم ... دكتر اون سال گفت خدا خيلي دوستون داشت فقط اگه چند ميل بالاتر ميخورد بينايي پسرتون آسيب ميديد... اون سال منم از اين اتفاق گذشتم حتي با خانواده اون بچه روبه رو هم نشدم ... اما آخه چقد سكوت كنم پسر من آروم و بيصداست سرش به كار خودشه هميشه ... دلم آتيشش ميگيره بخدا ... من نميدونم چطور بعضي حانواده ها نميتونن درست و نادرست رو به بچه هاشون ياد بدن... اون سال هم پسر من خيلي خيلي درد كشيد ... اگه اطلاع داشته باشين درد قرنيه چشم غير قابل تحمله

عزیزم اونا ک هم عذر خواهی کردن هم گفتن هزینه ها رو متقبل میشن

دیگه شکایت واسه چیه؟

البته ک اتفاقی ک افتاده و فکر نکنم عمدی در کار باشه ایشالله زودی پسرتون خوب خوب شه

خدایا هزارااااااان بار شکر