2733
2739
عنوان

بالاخره نی نیم سقط شد😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارترناراحت نباش شایدمشکل خاصی داری که هردکتری سردرنمیاره پیش دکتدخوب برو ایشالابازم نی نی میاد

انشاالله بعد از تعطیلات عید میرم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2728
نه آزمایش نداده آخه من خودمم مشکل دارم و پلی کیستیکم

اگه همکاری میکنه یه آزمایش اسپرموگرام بده.من با میکرو باردارم خیلی راههارو رفتم که بیخودی بود نگو مشکل اسپرم داریم بیخبریم

من صبر میکنم،خدا برام جبران میکنه
علایمت چیبود من هفته 5هستم کلی دردشکم دارم ناراحتم خیلی دردای شدیدتیرمیکشه یجوریه

درد شکم و از همون اول لکه بینی 

اگه همکاری میکنه یه آزمایش اسپرموگرام بده.من با میکرو باردارم خیلی راههارو رفتم که بیخودی بود نگو مش ...

شما مشکل همسرتون چی بود؟منظورم از نظر تعداد و حرکت و مورفولوژیه...

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
اگه همکاری میکنه یه آزمایش اسپرموگرام بده.من با میکرو باردارم خیلی راههارو رفتم که بیخودی بود نگو مش ...

آره سال جدید جفتمون میریم چکاپ

2738
من دوستم چهارتا سقط داشت الان دوتا بچه سالم داره ، الاندوتا سقط که طبیعی محسوب میشه، قبل از بارداری ...

کلی نذر و دعا کردم ولی همه چیز بدتر شد...

ابجی جون ناراحت نباش حداقل یکسال فاصله بده بابا سنی نداری که  ان شالله اینبار خدا بت نینی دوقل ...

انشاالله. از سقط قبلیم هم هشت ماه گذشته ولی اینجوری شد

بمیرم برای دلت نازنینم ناراحت نباش خیلی سخته اما گلم این نیز بگذرد روزای خوبم میاد مطمئن باش

خدا نکنه عزیزم.ممنون از همدردیت ولی الان نسبت به همه چیز بدبینم

2706