2752
2734
عنوان

رنگ موی سه صفر کدوم مارک خیلی خوبه و خوش رنگ درمیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27008 بازدید | 40 پست
منم سه صفرو قاطی رنگم میکنم خوب میشه نارنجی و زرد نمیشه البته باید واریاسیونم قاطی کنید زردیو بگیره ...

دقیقا منم همینکارو مبکنم انگار رنگرو از رو دلکره گذاشتی

دقیقا منم همینکارو مبکنم انگار رنگرو از رو دلکره گذاشتی

مثلا چطور رنگایی درمیاری عزیزم؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم سه صفرو قاطی رنگم میکنم خوب میشه نارنجی و زرد نمیشه البته باید واریاسیونم قاطی کنید زردیو بگیره ...

ببخش گلم

یعنی برای همه ی رنگاچ تیره چ روشن سه تاواریاسیونومیزنی؟

‌چ مقدار؟

الگونگیر...الگوباش...
گلم یعنی روزبعدروغنونشوریم؟

نه بزارین رو سر بمونه بعد رنگ کنین بخصوص ریشه مو.خیلی وقته رنگ نکردم زیاد یادم نیست چجور رنگ میکنن 😅

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
ببخش گلم یعنی برای همه ی رنگاچ تیره چ روشن سه تاواریاسیونومیزنی؟ ‌چ مقدار؟

سلام گلم.برای رنگهایی که تن دودی دارند دودی و نقره ای میریزم اگه خواستم رنگ شرابی بنقشی چیزی بذارم واریاسیون قرمز و بنفش میزنم.اگه تن دودی زیتونی داشته باشه هر سه تا واریاسیون دودی زیتونی و سبزو می زنم

من دیروز زدم سه صفر برا مامانم .باید یه قشق چایخوری پودر دکلره هم قاطیش کنید .

زمینه موهای مادرتون چی بود؟من موهامو بدون دکلره دودی و زیتونی گذاشتم قهوه ای شد ولی به قرمزی میزنه نمیدونم چرا😖الان ۳صفر و رنگ و دکلره که گفتی قاطی کنم بزنم خوبه؟