2752
2734
عنوان

از روز مادر تا حالا همش کارم گریه کردنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 61 پست
من جای تو بودم شمارشم از گوشیم حذف میکردم

چه کنم غیر از اینا کسی رو ندارم

خیلی تنهام

تو خیابون راه میرم آرزو می کنم مادرمو ببینم

.: نیکی چو از حد بگذرد، نادان خیال بد کند :.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم .......منم مورد مشابه شما را  داشتم...........ولی به خودم گفتم حتما فراموش کرده جواب ...

منم حرف ایشونو تایید میکنم. ممکنه یه مشکلی براش پیش اومده باشه و کلا اونروز حال وحوصله هیچی رو نداشته. برای ماهم پیش اومده. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
سلام عزیزم .......منم مورد مشابه شما را  داشتم...........ولی به خودم گفتم حتما فراموش کرده جواب ...

همش با خودم میگفتم گوشی دست بچش بوده ندیده اما دیروز پیام دادکه فلان کارو برام بکن

داغون شدم

ممیگم یعنی حالا  هم ندید

یعنی تا تنها میشم گریه می کنم خیلی احساس تنهایی می کنم من که همیشه دوسشون داشتم

عزیز دلم من هم پدر مادرم به رحمت خدا رفتن برای خاله ام کادوی روز مادر خریدم رفتم دیدنش برای چی بشینی گریه کنی راجع به زنداداشت نمی تونم قضاوت کنم من خودم یک وقتائی پیام میبینم میگم بعدا جواب میدم یادم میره

پسر گلم 
همش میگم جایرخالی نداشته هامو یه طوری پر کنم اما نمیشه به خداداشکام الان مثل  چی میریزه

خدارو هزار مرتبه شکر از شوهرت راضی هستی

منم ۲ تا از دوستام پدر و مادرشون. و از دست دادن

میدونم خیلیییی سخته خیلی 

ولی تقدیر الهی بوده

بچسب به شوهرت و زندگیت

ایشالااااا در کنار همسرت همیشه خوشبخت باشی

آهان لطفاااا گریه نکن دیگه

برو صورتتو بشور و روزتو به خوبی شروع کن

❤️❤️❤️

چه کنم غیر از اینا کسی رو ندارم خیلی تنهام تو خیابون راه میرم آرزو می کنم مادرمو ببینم

زیادی حساسی

شاید پیامتو خونده دستشم بند بوده

خونه تکونی ای چیزی

شایدم خونده و خوشحال شده ولی هیچ پیامی نداشته که در جواب برات بفرسته

وااای چقد بعضیا حساسن

من خودم گاهی وقت نمیکنم و یادم میره جواب کسی رو بدم

همش با خودم میگفتم گوشی دست بچش بوده ندیده اما دیروز پیام دادکه فلان کارو برام بکن داغون شدم ممیگم ...

عزیز دلم.خدا رفتنگاتو رحمت کنه.

ببین عزیزم با دوستات وقتتو پرکن

اگه خانواده همسرت خوبن با اونا بیشتر گرم بگیر

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
همش با خودم میگفتم گوشی دست بچش بوده ندیده اما دیروز پیام دادکه فلان کارو برام بکن داغون شدم ممیگم ...

عزیزم نگاه کن قشنگ بهش ‌بگو ناراحتیتو منم از این خل بازی ها زیاد کردم باور کن یادم رفته به طرف بگم وای دیدم پیامتو جواب ندادم بس که سرم شلوغه بهش حتما بگو لازم نیست به داداشت بگی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

[QUOTE=55574576]عزیزم دوست خوب پیدا کن با اونا باش.منم شرایطم یجورایی شبیه تو هست و تنهام. [/QتنهاUOTE]

خیلی تنهام

خیلی

چه کنم غیر از اینا کسی رو ندارم خیلی تنهام تو خیابون راه میرم آرزو می کنم مادرمو ببینم

برو دوست پیدا کن

سر خودتو گرم کن

اگه مذهبی هستی برو مسجد فعالیت کن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
همش میگم جایرخالی نداشته هامو یه طوری پر کنم اما نمیشه به خداداشکام الان مثل  چی میریزه

عزیزم جای خالی نداشته ها رو فقط با وجود باارزش خودت پر کن تا کسی نتونه ازت بگیرتش و دوباره خالی بشی... الان هم در مورد زن داداشت هیچ قضاوتی نکن چون قضاوت فقط کار خداست نه ما... تو پیام رو از سر لطف و محبتت دادی دیگه وقتی کاری رو از روی عشق انجام میدی پیگیریش نکن و انتظار جبران نداشته باش چون دیگه عشق نیست و میشه داد و ستد... سعی کن وجود خودت رو با عشق به خودت و خدا لبریز کنی اینطوری راحتتر میتونی بدون چشمداشت به دیگران هم عشق بورزی

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
[QUOTE=55574576]عزیزم دوست خوب پیدا کن با اونا باش.منم شرایطم یجورایی شبیه تو هست و تنهام. [/Qت ...

اینکه بگی من فقط فلانیو دارم اشتباهه

تصورکن خدای نکرده یروز هیچکدوم از فامیلات نباشن ادمای دیگه که زنده ان با اونا روابط اجتماعی ادم داره

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706