2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013865 بازدید | 355184 پست
سلام دوستان صبح قشنگتون بخیر...بچه ها اینجا کسی قرص ویتا گنوس استفاده کرده واسه چه کاریه....واینکه ا ...

بچه ها کسی از این قرص مصرف نکرده تا حالا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام طوبی جون استرس نداشته باش همه زحمتاتو به هدر نده ایشالا عصر میری با خبر خوش برمیگردی

مرسی داریای عزیزم با دعای شما عزیزای دلم

بخاطر همسرم بهم ریختم به زور راضی و وادارش کردم

اگر لج کنه دیگه رفت تا قیامت😭

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عزیزم تبریک تو هم باردار شدی تبریک

سلام عزیز دلم چه خوب که بازم به ما سر میزنی کوچولو خوشگلت چطوره ؟بزرگ شده 

فکر کنم از اون بچه های تاپیک قبلی محیا و پمپر موندن که ازشدن خبر اصلا نداریم انشالله که سرشون به بچه گرم باشه 

گلدونه باردار نشده که اونم به خاطر شرایط کاریش فکر کنم اقدام نمیکنه

مامان ستایش بنده خدا سقط کردن تو ۵ هفتگی 

دلکم بنده خدا بچه اش را تو ۳۵ هفتگی از دست داد به خاطر مسمومیت بارداری 😭😭😭😭😭😭

روشنا که زایمان کرد مریناز ملورین خوشگلش بزرگ شده مامان اتنا ۲ اردیبهشت زایمان داره 

😍😍😍😍😍😍😍😍

همین آ یادم میاد 

دوستان سلام روزتون پر از اتفاقهای خوب من سیکلهام ۲۷ و ۲۸ و گاهی ۲۹ روزه تخمک گذاریم اگر متوجه بشم ...

نه عزیزم برو سونو انشالله که فولی داری و بعد هم با سیاهدونه و عسل تقویت کن که بالغ بشن نگران نباش 

2731
نه عزیزم برو سونو انشالله که فولی داری و بعد هم با سیاهدونه و عسل تقویت کن که بالغ بشن نگران نباش&nb ...

مرسی عشقم

یعنی با سیاهدونه و عسل روز ۱۳ سیکل دیر نیست

ممکنه دوسه روزه بالغ بشه؟

البته اگر داشته باشم😔

اره عزیزم شما برو سونو انشالله که اصلا فولی بالغ داری احتیاج نمیشه 

ممنونم عزیزم

انشالله خدا از دهنت بشنوه دعام‌کن ازخدا میخوام ،به سلامتی گل پسرعزیزت بغل بگیری❤️❤️❤️❤️

2740
ان شاا.... خانمی خودتم بزودی به ارزوت برسی

ان شاءالله🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دوستان سلام روزتون پر از اتفاقهای خوب من سیکلهام ۲۷ و ۲۸ و گاهی ۲۹ روزه تخمک گذاریم اگر متوجه بشم ...

ان شاءالله میری سونو و فولیایی خوبی داری و با اولین اقدامت هم دوتا گل پسر میشینه تو دلت .توکل کن به خدا ان شاءالله ناامید نمیشی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دعا کن ستاره جون الان دیگه تو سه نفسه ای خدا حتما حتما صداتو میشنوه دعا کن فردا خوشحال برگردم عزیزم& ...

ان شاءالله فردا صدای قلب کوچولوتو میشنوی🤲🤲🤲🤲اون لحظه مارو هم دعا کن 

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ

لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ

مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَ مَا خَلْفَهُمْ

وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء

وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا

وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّد

ان شاءالله میری سونو و فولیایی خوبی داری و با اولین اقدامت هم دوتا گل پسر میشینه تو دلت .توکل کن به ...

فدای تو نسرین عزیزم

منم از عمق وجودم دعا میکنم اینماه اخرین پریود تو باشه تا ده ماه بعد انشالله❤️❤️❤️

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

سلام دوستاي خوبم خوبين؟؟؟؟ خيلي دلم براتون تنگ شده بود

به همه كسايي كه تيكردار شدن مخصوصا دو تا بهار ها مون تبريك ميگم خوشحال شدم تيكرتونو ديدم انشالله سالم و سلامت بغل كنين.

از مامان آتنا و ستايش و حنانه چه خبرا؟؟؟؟

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
2706