2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016983 بازدید | 355185 پست
بچه ها من الان از سونوگرافي قلب اومدم بيرون، بچه هام دوقلو هستن، 😉😉 واقعاً هرچيزي فكر ميكردم دكتر ...

ای جانم خدایا شکرت ان شاءالله دوتا گل پسر سالم تو دلته.واسم ما هم دعا کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای جانم خدایا شکرت ان شاءالله دوتا گل پسر سالم تو دلته.واسم ما هم دعا کن

فدات بشم، مرسي عزيزم، حتماً دعاتون ميكنم ايشالا همه ي شما دوستاي عزيزم، سال آينده پسراتون بغلتون باشه😘😘

مهربونا  این کیت های فروردین ماهم هستش،البته اقدام نداشتم ،همینجوری کیت گذاشتم،به نظرتون بهتری ...

والا فکر میکنم سیزدهم سیکلت خط پایینی پررنگتر از بالایی هستش همون روزش برای اقدام خوب بود 

البته تشخیص خودت که کدوم روز خط پایینی پررنگتر بوده مهم تره 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2731
نه اولين بار بود دكتر خيلي به مانيتورش نگاه كرد، پيش خودم گفتم حتماً خدايي نكرده چيزي شده، بعدش گفت ...

مبارکا باشه 

واسه ماهم دعا کن خانومی 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
فدات بشم، مرسي عزيزم، حتماً دعاتون ميكنم ايشالا همه ي شما دوستاي عزيزم، سال آينده پسراتون بغلتون باش ...

ان شاءالله🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
الان اومدم‌بیرون از سونو. هنوز جوابش آماده نشده ولی  خداروشکر  دکتر گفت صحیح و سالمه😄😄😄 ...

به به عزیزم به سلامتی

جنسیت چیزی نگفت؟؟؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عزیزم گفتم بهتون یه ماما بهم گفت لتروزول سایز رو زیاد میکنه ولی کیفیت تخمک رو میاره پایین و احتمال ب ...

ببین عزیزم نظر من اينه که اگه فولی بالغ نداشته باشی یعنی روزهای تخمک گذاری سایز فولی کوچیک باشه بهتزه این قرص ها رو حتما بخوری چون تخمدانت رو فعال تر میکنه. 

اما اگه خودت فولی خوب داری نیازی به خوردن قرص نبست. 

همون پیاده روی تند خیلی خوبه حدود يه ربع...... دراز و نشست و طناب زدن هم خوبه. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
افسانه جون ضربان نینی تو سونوی انتی چند بود آخه من تو یه گروه بارداری هشت هزار نفری تو تل هستم یعنی ...

چه خوب مال منم تو ان تی شد ۱۶۸ ولی ضربان اولیه ش ۱۰۳ بود

مال عروس عموم هم که پسره شده بود ۱۵۸

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706