2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015732 بازدید | 355185 پست
انشالله ک با اقدام اولت پسرت میاد تودلت ...خودتو اذیت نکن هرچی خدا بخاد همون میشه  اول اخر خدا

ممنون مهربون...خیلی گلی😘😘😘😘

توکل به خدا....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوری نبودما به خدا ...دیروز رفتم اونجا بهم گفت از شنبه شروع میکنی اینجوری شدم...شانس منه بدبخته.. ...

دریا جون منم دوتا دختر دارم و میدونم چقدر استرس داری ولی این و بدون که با استرس کاری از پیش نمیره باید اطمینان قلبی به خدا پیدا کنی که خدا همه کاره این جهانه و از خودش بخوای،و نظر من علاوه بر دکتر طب سنتی تحت نظر دکتر زنان هم باشی و از همه مهمتر همسرتو ببر ازمایش اسپرم چون از همه مهمتره

2731
ممنون مهربون...خیلی گلی😘😘😘😘 توکل به خدا....

قربونت من ازاول تو این تاپیک بودم ۲ سال هست همه اینجا ب این نتیجه رسیدن ک هرچی خدا بخواد همونه خیلیا با رژیم و روز تخمک گذاری دختر دار شدن خیلیا هم با ی روز درمیون پسردار 

دریا جون منم دوتا دختر دارم و میدونم چقدر استرس داری ولی این و بدون که با استرس کاری از پیش نمیره با ...

خدا دخترای گلتو حفظ کنه عزیزم....باشه چشم....همین کارو میکنم..دعام کن آجی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
کی میخوای اقدام کنی عزیزم چندسالته

گفته سه ماه باید رژیم باشم سیو پنج سالمه

خیلی خوبه من ۸۰۰ صلوات امروزو فرستادم

خدا قبول کنه انشالله این ماه دیگه بارداری ولی کلا ۸۰۰ تا سهمت بود واسه ختم ۱۲۰۰۰ تایی همشا تو یه روز فرستادی 😁

خوش به حالت معلومه به ذکر گفتن عادت داری 😍

التماس دعا 

وای قربون حضرت عباس برم قربون دستای بریدش خوش به حالتون که بهتون نظر کرده حضرت عباس باب الحوائجه زود ...

هی عزیزم اونقدر من توی این دوسال مصیبت کشیدم که ترجیح میدم کسی جای من نباشه اصلا 

دیگه دلشون سوخت و نظر کردن بهم آقا جون 

هزار و یک مشکل هم دارم که فقط به خدا توکل کردم شاید با اینهمه مشکلات هرکی بود دیگه بیخیال همه چی شده بود 

ان شاءالله خدا بحق حضرت زهرا و حضرت ابوالفضل حاجتتون رو بده 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
آخه من نی نیم سمت راسته . سمت  راست نبضی حس نمیکنم !! . بله هفته ی گذشته رفتم

خدا حفظش کنه ان شاءالله و سالم بیاد بغلت عزیزم 

الهی هزار سال بتپه قلب قشنگش 

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
نهههه اولدوز جان تازه وارد هفته ٦ شدم  انشالله هفته ديگه ميرم سونو  ممنون از دعاي خوبت ع ...

ان شاا... که تا حالا تشکیل شده و هفته بعد بری و صدای خوشگلش بشنوی

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
دریا جون شما از الان باید سعی کنی روز ت گ پیدا کنی ،حتی ی سونو بری تا وضعیت تخمکاتو بفهمی این کارا ر ...

حتما همین کارو میکنم